Yükleniyor...
4.2 Puan
12 Yorum

Coffee Mundo Novo

Şahkulu Mahallesi, Serdar-ı Ekrem Caddesi, No 2, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0543 235 43 32
Neler var?
 • Nakit Ödeme
 • Gel-Al
 • Banka kartı
 • Alkol bulunmaz.
 • Kredi Kartı
 • Kapalı alan var.
 • Meşrubat
 • Sigara içme alanı var.
 • Klimalı
 • Evcil hayvan dostu
 • Wi-Fi
 • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (12)
5
M.. C.
My favorite spot in Istanbul, good coffee,cozy to sit in and very good location! Many pretty ppl around there as well
4
G............ G............
Çok tatlış bi yer çok sevdim, personel de çok cana yakın. Cortado ile ballı cevizli kek denedim. Kek çok hafif ve oldukça lezzetliydi. Cortado'da tam içilebilir sıcaklıkta ve sertlikteydi. Bundan böyle Galata'ya gittiğimde tercih edeceğim bir mekan olacak.
5
B...... Ö..
Kahveleri Petra ile yarışır. Tesadüfen fark ettiğim bir yer oldu. Mutlaka tekrar tekrar gideceğim. Special kahveleri özellikle güzeldi. Fotoğraftakini ayrıca sevdim ama maalesef adını unuttum :(
5
T...... K.....
Brownielerini duyup gittiğim bir yerdi. Açıkçası BAYILDIM. Neden puanının düşük olduğunu ve bu kadar az yorum yapıldığını anlamadığım bir cafe oldu. Brownie çok lezzetliydi ne çok sert ne de çok akışkandı, arasındaki beyaz çikolata veya krema da gayet güzeldi. Hindi fumeli sandviç de çok lezzetliydi, kaşarı gayet güzel erimişti, ekmeği güzeldi. Latte içtim ve onu yiyecekler kadar çok beğenmesem de ortalamanın üzerindeydi. Galataya yolum düştüğünde gideceğim bir kafe oldu. Not: Mekanda şöyle bir sıkıntı var, arka kısımda menünün yazdığı duvarda ürün listesi mevcut fakat fiyat listesi yazmıyor. Internetteki fiyatlar sanıyorum ki güncel.
5
T...... K.....
Brownielerini duyup gittiğim bir yerdi. Açıkçası BAYILDIM. Neden puanının düşük olduğunu ve bu kadar az yorum yapıldığını anlamadığım bir cafe oldu. Brownie çok lezzetliydi ne çok sert ne de çok akışkandı, arasındaki beyaz çikolata veya krema da gayet güzeldi. Hindi fumeli sandviç de çok lezzetliydi, kaşarı gayet güzel erimişti, ekmeği güzeldi. Latte içtim ve onu yiyecekler kadar çok beğenmesem de ortalamanın üzerindeydi. Galataya yolum düştüğünde gideceğim bir kafe oldu.
Not: Mekanda şöyle bir sıkıntı var, arka kısımda menünün yazdığı duvarda ürün listesi mevcut fakat fiyat listesi yazmıyor. Internetteki fiyatlar sanıyorum ki güncel.
4
T..... H......
Great coffee! I’ve been here twice and it’s so far one of the better places to grab a coffee in Istanbul. The staff speak in English too which is nice
5
E... E...
Sonunda rafine şekersiz tatlı alternatifi sunan bir yer bulmanın mutluluğunu yaşıyorum. Oldukça lezzetli (orjinal san sebastian tadı tabi ki beklenmemeli sonuçta içerik değişiyor), tadı baymayan ve sadece bal ile tatlandırıldığına inanılmayacak başarıda bi lezzetti. Galata kulesinin yakınında, küçük ama tatlı bir mekan. Umarım şekeriz lezzet çeşitlerini daha da genişletir ve kalitelerini bozmazlar :)
5
K.... T.......
Tatlılar süper kahvede çok güzel keyifli bir ortam var,oturduğunuz yerde Galata’nın muazzam tarihi dokusunu hisssdebiliyorsunuz ayrıca servis çok iyi????
5
K.... T.......
Tatlılar süper kahvede çok güzel keyifli bir ortam var,oturduğunuz yerde Galata’nın muazzam tarihi dokusunu hisssdebiliyorsunuz ayrıca servis çok iyi
1
P.... I.....
Sadece ama sadece sıcak çay içelim diye uğradık. Ama malesef ne sıcaktı gelen şey ne de çaydı. İlk defa gittik arkadaşımla bi daha asla gitmeyiz ayrıca iki çayımsı şeye 10 tl verdik yazık günah daha güzel mekanlar daha kaliteli hiZmetlere para vermek varken tam bir zaman kaybı :( ÜZDÜ.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım