Yükleniyor...
3.8 Puan
349 Yorum

Van Kahvaltı Evi

Kılıçali Paşa Mahallesi, Defterdar Yokuşu, No: 52, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 293 64 37
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Banka kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
Yorumlar (349)
5
J.... K..
4
C.... C....
Masadaki herşey tazeydi, çalışanların ilgisi güzeldi,servis hızlıydı.Tekrardan uğranacak mekanlar listemizde :)
5
M..... E......
Great breakfast and amazing value for money. We enjoyed every bite of the variety of food options placed in the table. The only downside, if you so wish, is the rather spartanic decoration. It might, however, well be due to Covid restrictions. Social distance is adhered to between tables. Therefore, this is not taken into consideration in the rating.
2
A...... M....
My 2 friends came late and we were refused service even though we ordered 10 items from menu already. They were angry that we sat for more than 1 hour but they never told us that there is a time limit to sit even though we kept on ordering from them. There was no waiting outside. Very rude staff and owner did not care. Food was good but service not good at all
5
A..... A......
Her bakımdan tercih edilecek bir mekan. Çalışanlar tüm müşterilerle ayrı ilgileniyor. Tekrar tekrar gelinecek sempatik bir yer.
5
F.... F....
Anlatmaya gerek yok, görüyorsunuz. Sürekli bir şeyler gelip gitti, başımız döndü adeta. Harika bir yer, insan hem huzurla gününü aydın ediyor hem de harika şekilde doyuyor. Bir beş yıldız daha verirdim.
5
G....... A.....
Servisi, lezzeti, çalışanların ilgisi ile muhteşem.
5
F.... Y...........
Kahvaltısı gayet güzel ve yeterli. Sizinle olan ilgileri çok güzel. En güzel şey çayları sanırım. İçtiğim en lezzetli çaylardan birisi oldu.
4
G...... G......
Kahvaltılıkların kalitesi yerinde, ürünler gerçekten çok kaliteli ancak sanki çeşit yetersiz fiyata karşılık. Van kahvaltı evinden ziyade Kahvaltı evi olarak bakmak daha mantıklı sanki. Bunun dışında servis güleryüzlü ve yardımsever.
5
Ç....... D...
Kalabalığa rağmen müthiş ilgi ???? Seviyorum samimi işletmeleri . Önümüzden çayın eksik edilmediği kahvaltıları da ... Teşekkürler her şey için
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım