Yükleniyor...
2.7 Puan
30 Yorum

Sil Baştan Meyhane

Cihangir Mahallesi, Sıraselviler Caddesi, No:35, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 400.00 TL
Telefon 0212 2442526
Yorumlar (30)
5
M.... T...
Çok memnun kaldık. Mezeler çok çeşitli ve lezzetliydi. My House’kende manzarası için sık gittiğimiz bir yerdi şimdi Sil Baştan olmuş. Müzikleri değişebilirler onun dışında servis kalitesi iyiydi. Fix menü fiyatı hemen hemen civardaki diğer yerler için aynı.
1
B......... B.........
Corona icin mesafe hak getire. Asiri kalabalik ve insanlar hep dip dibe, hele ki aksamin ilerleyen saatlerinde muzikle cosmaya baslayinca dugun salonu gibi bir ortam olusuyor. Yemekleri de lezzetli degildi.
5
E.... E....
Dün gece kız arkadaslarımla beraber Sil Baştandaydık. Hayatımda bu kadar eğlendigimi hatırlamıyorum. Bence Avrupa yakasında burası kadar iyi bir mekan yok. Garsonların ilgisi, mekanın işletmecisi, dj’in çaldıgı müzikler ve yemekler baştan sona ef sa ney di. Sanırım haftaya bir daha gideceğiz
5
H...... H......
Hasan bey çok ilgili teşekkür ediyorum
5
O...... O......
İnstagramda görüp zomato yorumlarını okuyunca gitmek istemediğim yerdi gittim son derece güzel eğlenceli garsonlar çok ilgili memnun kaldım birdaha gidilir (temmuz 2020)
1
I... I...
Paranızla rezil olmak istemiyorsanız kesinlikle uzak durulması gereken, işletmesi berbat bir kurum! Bu işi yapmamalarını şiddetle tavsiye etsem de, hiç olmazsa ismini ‘BALIK İSTİFİ” olarak değiştirip insanlarıda daha doğru bir algı yaratmak gibi bir fayda sağlayabilirler. Mekanda değil oynayıp eğlenmek, çakal kaşık kullanmak için bile boş yer yok! Sırf 3 kuruş fazla kazanmak için insanları üst üste istifliyorlar ayrıca birçok kişiyi hiç tanımadığı kişilerin masalarına eklenti yapıyorlar. Üstelik ne bir açıklama yapılıyor, ne mahçubiyet gösteriliyor, sanırsınız günler öncesinden rezervasyon yaptırdığınız halde lütfedip size bir sandalye ayarlamışlar. Kısacası mekan ve işletme tam bir REZALET. Tek söyleceğim uzak durun, eğlenmek, keyifli bir vakit geçirmek için ayırdığınız güzelim gecenizi de sinirlerinizi de mahfetmeyin!!!
1
I... I...
Paranızla rezil olmak istemiyorsanız kesinlikle uzak durulması gereken, işletmesi berbat bir kurum! Bu işi yapmamalarını şiddetle tavsiye etsem de, hiç olmazsa ismini ‘BALIK İSTİFİ” olarak değiştirip insanlarıda daha doğru bir algı yaratmak gibi bir fayda sağlayabilirler.
Mekanda değil oynayıp eğlenmek, çakal kaşık kullanmak için bile boş yer yok! Sırf 3 kuruş fazla kazanmak için insanları üst üste istifliyorlar ayrıca birçok kişiyi hiç tanımadığı kişilerin masalarına eklenti yapıyorlar. Üstelik ne bir açıklama yapılıyor, ne mahçubiyet gösteriliyor, sanırsınız günler öncesinden rezervasyon yaptırdığınız halde lütfedip size bir sandalye ayarlamışlar. Kısacası mekan ve işletme tam bir REZALET. Tek söyleceğim uzak durun, eğlenmek, keyifli bir vakit geçirmek için ayırdığınız güzelim gecenizi de sinirlerinizi de mahfetmeyin!!!
1
E... A.....
Getirmeyi unuttukları(!) ana yemeğin parasını hesaba yazıyorlar. 9da gittik mekana. Bekle ki ana yemek gelecek. Lambalar karardı müziğin sesi açıldı. O ara yemek yok diye mezeye rakıya abanıldı. Gece sonu kimsenin aklı tam değil. Masadan birisine gelip abi sizin ana yemeği unuttuk getirelim mi diye sormuşlar saat 11de. Eleman zaten sarhoş gerek yok demiş. Herkes masa üstünde patlarken yemek gelecekmiş :D hesabı ödedik biraz kazık ulan bi rakı bi meze ne ara bu kadar oldu. Meğerse Mis gibi kerizlemişler bizi. 70lik rakı 9 kadeh şarap 10-12 mezeye 1600 lira hesap yazmışlar. 7 kişi fiks menü almıştık. Gelenler sadece bunlar. Ha bi de bizim aldığımız doğum günü pastasını servis ettiler.
Ayıp arkadaş. Dışarıdan baksan eli yüzü düzgün bir yer.
1
E... A.....
Getirmeyi unuttukları(!) ana yemeğin parasını hesaba yazıyorlar. 9da gittik mekana. Bekle ki ana yemek gelecek. Lambalar karardı müziğin sesi açıldı. O ara yemek yok diye mezeye rakıya abanıldı. Gece sonu kimsenin aklı tam değil. Masadan birisine gelip abi sizin ana yemeği unuttuk getirelim mi diye sormuşlar saat 11de. Eleman zaten sarhoş gerek yok demiş. Herkes masa üstünde patlarken yemek gelecekmiş :D hesabı ödedik biraz kazık ulan bi rakı bi meze ne ara bu kadar oldu. Meğerse Mis gibi kerizlemişler bizi. 70lik rakı 9 kadeh şarap 10-12 mezeye 1600 lira hesap yazmışlar. 7 kişi fiks menü almıştık. Gelenler sadece bunlar. Ha bi de bizim aldığımız doğum günü pastasını servis ettiler. Ayıp arkadaş. Dışarıdan baksan eli yüzü düzgün bir yer.
1
A.. A..
460 TL for 2 persons, almost NO food was served, too NOISY, too much SMOKING inside, TOO EXPENSIVE!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım