Yükleniyor...
1
E... E...
Gelen djler harika müzikler çok iyi tek yıldızı sadece müzik hakediyor onun dışında ortam küçücük ve etraf kasıntı insanlarla dolu kimse eğlenmiyor bile! Girişte verdiğiniz parayı hak etmiyor. Kokteyller ortalamanın çok üstünde long island aldım 80tl verdim ve alkol seviyesi baya azdı bunu barmene belirttiğimde standart bu deyip başından savmaya çalıştı müşteri memnuniyeti umurlarında bile değil kalitesizlik buradan belli oluyor.
RX İstanbul adlı işletmedeki diğer yorumlar (47)
4
S........... S...........
great club/venue if you like underground techno
4
B..... V....
great club/venue if you like underground techno
3
F..... Y.......
28 Şubat Radio Slave etkinliği için misafir olarak gittik. Çalışanlar çok kibar insanlar. Fakat ses sistemi funktion one olmasına rağmen ses çok boğuk ve kötü geliyordu. Ayrıca bir suyun 10 TL olması çok saçma.
1
E... E...
Gelen djler harika müzikler çok iyi tek yıldızı sadece müzik hakediyor onun dışında ortam küçücük ve etraf kasıntı insanlarla dolu kimse eğlenmiyor bile! Girişte verdiğiniz parayı hak etmiyor. Kokteyller ortalamanın çok üstünde long island aldım 80tl... Devamını oku
4
S..... G.....
John Digweed için gittik. Tek kelimeyle harika performantı. RX güzel mekan, çalışanlar iyi, fiyatlar ortalama. Ses sistemi biraz daha iyi olabilir. Çünkü yoğun basslarda hafif titremeler ve bozulmalar vardı.
Tümünü gör