Yükleniyor...
4.0 Puan
8 Yorum

Tatlıcı Safa

Asmalımescit Mahallesi, İstiklal Caddesi, No: 164, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0539 2817380
Yorumlar (8)
1
B B
Fıstık dolama almıştım ama içine fıstık az koyulmuş gördüğünüz üzere. Ayrıca şerbetinin kıvamı çok koyu ve ağırdı, muhtemelen sofra şekeri yerine glikoz şurubu kullanılıp maliyetten kaçınılmıș. Tekrar tercih etmem.
5
T.... A.....
5
T.... A.....
5
T.... A.....
4
Z.......... Z..........
Bir ani şeker krizi sonrası kendimi bir anda içeride bulduğum bir mekan. Genelde İstiklal’de yabancı turist popülasyonu olduğu için daha cok şerbetli tatlıları ile yabancı turistlerin ilgi gösterdiği bir mekan. Burma kadayıf ve yanına tulumba tatlısı aldım. Şeker oranları oldukça idealdi. Yedikten sonra dahi rahatsız etmedi. Kıvamı oldukça başarılı. Özellikle Burma Kadayıfını tavsiye ederim. Vitrini de zengin duruyor. 2 Burma Kadayıf, 2 tulumba + 1 çay = 15 TL Yine de şerbetli tatlıları cok abartmayın. Sağlık açısından şerbetli tatlı yemek çok iyi değil. Tadımlık küçük porsiyon söylemek kâfidir.
4
Z...... Z......
Bir ani şeker krizi sonrası kendimi bir anda içeride bulduğum bir mekan. Genelde İstiklal’de yabancı turist popülasyonu olduğu için daha cok şerbetli tatlıları ile yabancı turistlerin ilgi gösterdiği bir mekan.

Burma kadayıf ve yanına tulumba tatlısı aldım. Şeker oranları oldukça idealdi. Yedikten sonra dahi rahatsız etmedi. Kıvamı oldukça başarılı. Özellikle Burma Kadayıfını tavsiye ederim. Vitrini de zengin duruyor.

2 Burma Kadayıf, 2 tulumba + 1 çay = 15 TL

Yine de şerbetli tatlıları cok abartmayın. Sağlık açısından şerbetli tatlı yemek çok iyi değil. Tadımlık küçük porsiyon söylemek kâfidir.
4
E........... ?..................
Şöbiyetini biraz fazla tatlı bulmamım dışında herhangi bir eksikliği yoktu. Çayı ise tazeydi. Çalışanlar ilgili ve oldukça hızlı servis yapıyorlar.
4
E...... E......
Şöbiyetini biraz fazla tatlı bulmamım dışında herhangi bir eksikliği yoktu.

Çayı ise tazeydi.
Çalışanlar ilgili ve oldukça hızlı servis yapıyorlar.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım