Yükleniyor...
4.0 Puan
7 Yorum

Di Loola Gelato

Asmalımescit Mahallesi, İstiklal Caddesi, Olivya Geçidi Sokak, No 7/A, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Dondurma
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 244 09 65
Neler var?
  • Gel-Al
  • Banka kartı
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Dış mekan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (7)
5
M...... M......
mandabatmaz'da kahve içtikten sonra tesadüfen gorduk. karadut, kaymak ve çikolata parçacıklı olanlardan seçtik, ucu de çok güzeldi. disarda küçük masaları var, çok tatli. istiklalin çok dışında hissettiriyor. fiyatlar da gayet uygun. dondurma deyince bundan sonra gideceğimiz yer olacak muhtemelen.
5
M...... M......
mandabatmaz'da kahve içtikten sonra tesadüfen gorduk.

karadut, kaymak ve çikolata parçacıklı olanlardan seçtik, ucu de çok güzeldi.

disarda küçük masaları var, çok tatli. istiklalin çok dışında hissettiriyor. fiyatlar da gayet uygun.

dondurma deyince bundan sonra gideceğimiz yer olacak muhtemelen.

3
A..... B.....
cheesecake ve damla sakızlı denedim. cheesecake kıvam ve lezzet olarak iyi. damla sakızlı ise beklentimi karşılayamadı. sakız tadının yoğun olması gerekirken tatlılık seviyesi aromayı bastırmış. çeşitler az. dondurmalar ortalama lezzette.
5
Y...... Ö..
Mekan Jadore'un sokağının yakınında bulunuyor. El yapımı çok lezzetli dondurmaları var. Çikolata parçacıklı, antep fıstıklı, karadutlu ve cheesecake'li dondurmalarının tadına baktım. Karaduta bayıldım. Ayrıca antep fıstıklı dondurma da çok lezzetliydi tavsiye edebilirim. Topu 3,5 tl'ye satılıyor. Fakat 1 topu sanki 3 top kıvamında. Fiyata göre porsiyonu çok büyük. Küçük mekanları seviyorum. O yüzden bundan sonra buraya da seve sev geleceğim.
4
B...... K...
Porsiyonları oldukça doyurucuydu ve gerçek bir dondurma lezzetiydi. Fiyat performansı oldukça iyi, fıstıklı kavunlu ve damla sakızlı favorim oldu. Mekan dar bir sokakta ve önü inşaat, oturmak çok keyifli değil ama dondurmalar gelince sizi hemen oyalıyor ve keyiflendiriyor.
3
Y... Y...
Yıllardır çok sevdiğimiz mekan , Jadore Çikolata'nın yeni açmış olduğu dondurma evi "Di Loola" Bir çok yeni nesil dondurmacıdaki tatlar dondurma gibi değil de pasta karıştırılmış dondurma gibi, dolayısıyla uzun zamandır dondurma yemekten keyif alamıyorum. Di Loola , gölge cafe nin yanında dar bir sokak arasında açılmış. Uzun uzun oturmalık bir mekan değil. Sadece dışarıda 2 masası mevcut. Lezzete gelince, karadutlu, limonlu ve parça çikolatalı dondurma harika., favori olabilecekler arasında. Sakızlı da güzeldi. Bu arada ilk defa filtre kahve içtim jadore'da. Goruntusu bana her ne kadar americano gibi gelmiş olsa da; tadı kokusu kahve lezzeti birçok yerde içtiğim filtre kahveden çok daha güzel. Yeni kahve makinalarında çekirdekten yaptıklarını soylediler. Bir sonraki ziyarette americano içeceğim :)
3
Y... Y...
Yıllardır çok sevdiğimiz mekan , Jadore Çikolata'nın yeni açmış olduğu dondurma evi "Di Loola"
Bir çok yeni nesil dondurmacıdaki tatlar dondurma gibi değil de pasta karıştırılmış dondurma gibi, dolayısıyla uzun zamandır dondurma yemekten keyif alamıyorum.
Di Loola , gölge cafe nin yanında dar bir sokak arasında açılmış. Uzun uzun oturmalık bir mekan değil. Sadece dışarıda 2 masası mevcut.
Lezzete gelince, karadutlu, limonlu ve parça çikolatalı dondurma harika., favori olabilecekler arasında. Sakızlı da güzeldi. Bu arada ilk defa filtre kahve içtim jadore'da. Goruntusu bana her ne kadar americano gibi gelmiş olsa da; tadı kokusu kahve lezzeti birçok yerde içtiğim filtre kahveden çok daha güzel. Yeni kahve makinalarında çekirdekten yaptıklarını soylediler. Bir sonraki ziyarette americano içeceğim :)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım