Yükleniyor...
2.8 Puan
42 Yorum

Cremeria Milano

Asmalımescit Mahallesi, İstiklal Caddesi, No 186, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Dondurma, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Gel-Al
  • Tatlı ve Pasta
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (42)
5
A... A......
5
Y...... B.....
Harika ama bi o kadar da derin bi aroması var , nasıl desem buram buram , tercihinizi bunu göz önünde bulundurarak yapın  :D ( Nane aromasına bayılırım ama yedikten 1 km sonra bile her yer nane kokuyor :D  )
3
B..... B......
Keşke oturacak bir alanı olsaydı,dondurmaları lezzetli fakat bir topuna 12₺ vermeye değer mi bilemiyorum.Tiramisulu dondurma beni mutlu etmedi.
4
M.... Y.......
bir dondurma ne kadar pahalı olabilir ki diyerek dört farklı top söyleyip otuz liraya yakın hesap ödüyorsunuz. dondurmadan alınan tat konusunda elbetteki farklılıklar var. özellikle hindistan cevizli olan çeşitlerinde bu aşırı şekilde hissediliyor. onun haricinde sundukları her dondurma çeşiti, sanki fazlalık olsun diye yapılmış gibi. üç top dondurmayı klasik maraş dondurmacılarında 5 liraya emebileceğinize buraya otuz lira vermek biraz enayilik, fakat ayda bir yiyip vücuda kaliteli tatlar sokmak da gerekli.
3
M........ B...
daha geçen hafta sonu gittiğim yer.eski halinden eser kalmamış.baileys li dondurma için gittim ama bırakın baileys i alkollü hiç dondurma yoktu! önceden çeşit çeşit dondurma vardı,yiyemeyeceğiniz,seçemeyeceğiniz kadar.şimdi klasik çeşitler kalmış sadece.franchise mış diğer şubeler,dolayısı ile aynı olmayabilir.büyük hayal kırıklığı yaşadım :( -dondurma top'u 10tl,tadı yine şahaneee ama eski çeşitleri arasanız bnm gibi bulamayacaksınız,ona göre gidin :/
3
M........ B...
daha geçen hafta sonu gittiğim yer.eski halinden eser kalmamış.baileys li dondurma için gittim ama bırakın baileys i alkollü hiç dondurma yoktu! önceden çeşit çeşit dondurma vardı,yiyemeyeceğiniz,seçemeyeceğiniz kadar.şimdi klasik çeşitler kalmış sadece.franchise mış diğer şubeler,dolayısı ile aynı olmayabilir.büyük hayal kırıklığı yaşadım :(
-dondurma top'u 10tl,tadı yine şahaneee ama eski çeşitleri arasanız bnm gibi bulamayacaksınız,ona göre gidin :/
3
M...... M......
Servis elemanı sempatik değildi, külahımdaki dondurma az dedim ve tartarak bana evet haklısınız diye yanıt veren , az dediğimde hayır değil diye yanıt aldım. Gerçekten sadece lezzet değil servisinde önemli olduğunu anlamayanlar var. Ne diyeyim ?
1
H.... E....
Yeniköy’de bir çok İtalyan dondurmacısı yan yana, hepsinde 1 top dondurma 8 TL. Tünel’de 10 TL. Aralarında kalite farkı yok, hatta Yeniköy’dekiler daha bile güzel. 100 metre ileride Mado’da 5 TL’ye dondurma satıyorlar. Tamam farklı dondurma ama en nihayetinde dondurma yani... Ayrıca 10 TL’lik bir külaha 2 tür dondurmayı, miktarları daha az bile olsa, 4 yaşındaki çocuk için bile vermiyorlar. 4 kişi dondurma alacaktık, çocuğumu üzünce vazgeçtik. Aynen böyle devam etsinler... Bravo!!!
3
D..... A....
Dondurmalarına bayılarak yediğim tek yer dondurmaları çok güzel ve içindeki aromalar mükemmel özellikle tuzlu karamel olan süper bir yandan tatlı tad gelirken arkadanda tuzlu bir tad hakim fakat tek sorunu oturucak yer olmaması
3
K....... K.......
Their ice-cream is super creamy and it’s not my preference. They were much more better in the begging. By the time quality of products changed.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım