Yükleniyor...
3.4 Puan
45 Yorum

Baylo Bistro Bar

Asmalımescit Mahallesi, Tünel Geçidi Sokak, No 1/C, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 270.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 243 60 18
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Wi-Fi
  • Sigara içme alanı var.
  • Kapalı alan var.
  • Gece hayatı
  • Meşrubat
  • Klimalı
  • Fullbar
Yorumlar (45)
2
S..... K.....
Cumartesi akşam kokteyl içmek için uğradık. Kokteyl fiyatları boğaz manzaralı rooflarla aynı fiyatlarda nerdeyse ( en ucuz kokteyl 55₺ fln). Dj vardı fakat birbirinden bağımsız müzikler çalıyordu yabancı 80lerden birden Birsen Tezer’e geçiyordu falan. Kaldırımdaki masada oturduk ve içeriden sigara içmeye çıkan bir kitle(içlerinde mekanı işeten kişi de olablir, garsona şöyle yap böyle yap diyordu çnkü) popoları masamıza değecek mesafede rahatsız edecek şekilde sohbet etmeye başladılar kadehlermiz bitince kalktık. Mekaika ateşi kokteyl içtim 60₺ acılı bir kokteyl tadı güzel fiyat uçuk ortam fiyasko.
3
J....... J.......
I don't know about the food but it's a nice place to sit and watch the day go by. The guy was attentive and made me good drinks. It was enjoyable to sit and read a book. I was surprised when the bill arrived and there was a service charge, so be ready for that.
3
D...... Ö.....
Gitmeden önce bu kadar minik bir yer olduğunu tahmin etmemiştim. Haftasonu çok kalabalıktı, her türden parça çaldıklarını söyleyebilirim the weeknd dinlerken bir anda ben feroya gecebiliyor ama ben bunu sevdim. Kokteylleri ise lezzetli fakat icindeki alkolü hissetmiyorsunuz bile
4
E... E.....
Kokteylleri lezzetli, alkolü bir tık daha artırılabilir ama fiyatının hala uygun olmasının sebebi bu olabilir. Ama kişi başı 9tl servis ücreti alınıyor ve ne hikmetse hesap 20tl fazla çıktı. Kız kıza eğlenmek için uygun. Kokteyllerinden en çok hibiscus martiniyi sevdim, çalışanlar da kendinize uygun kokteyl seçmeniz için yardımcı oluyorlar. Ama tekila shotın 30 tl olması akıl alır şey değil. Kapasitenin üstünde rezervasyon aldıkları için içerisi belli bir saatten sonra çok kalabalık oluyor ve hareket etmek zorlaşıyor. Bistrodayken masanız bir anda boşaltılıp yerinize başka misafirler gelebiliyor ve tam anlamıyla ortada kalıyorsunuz. Yer olmadığı için koridorda geçip giden insanların ve çalışanların arasında duruyorsunuz. Dışarıda bekleyen 2 arkadaşımız kapıda 45 dakikadır bekleyen insanlar(rezervasyonlular dahil) olduğu için içeri alınmadı. Yersiz kaldığımız için biz de çıktık. Güzel bir mekan ama kalitesini koruması için kapasitelerine göre rezervasyon almaları, kapıdaki çalışanların biraz daha kibar olması gerekiyor.
4
E... E.....
Kokteylleri lezzetli, alkolü bir tık daha artırılabilir ama fiyatının hala uygun olmasının sebebi bu olabilir. Ama kişi başı 9tl servis ücreti alınıyor ve ne hikmetse hesap 20tl fazla çıktı. Kız kıza eğlenmek için uygun. Kokteyllerinden en çok hibiscus martiniyi sevdim, çalışanlar da kendinize uygun kokteyl seçmeniz için yardımcı oluyorlar. Ama tekila shotın 30 tl olması akıl alır şey değil.
Kapasitenin üstünde rezervasyon aldıkları için içerisi belli bir saatten sonra çok kalabalık oluyor ve hareket etmek zorlaşıyor. Bistrodayken masanız bir anda boşaltılıp yerinize başka misafirler gelebiliyor ve tam anlamıyla ortada kalıyorsunuz. Yer olmadığı için koridorda geçip giden insanların ve çalışanların arasında duruyorsunuz. Dışarıda bekleyen 2 arkadaşımız kapıda 45 dakikadır bekleyen insanlar(rezervasyonlular dahil) olduğu için içeri alınmadı. Yersiz kaldığımız için biz de çıktık.
Güzel bir mekan ama kalitesini koruması için kapasitelerine göre rezervasyon almaları, kapıdaki çalışanların biraz daha kibar olması gerekiyor.
1
Y..... B........
Garsonların sadece daha fazla hesap kitlemeye çalıştığı ve aşırı saygısız olduğu, hesap ödemeye çalışırken tamamını bölün ödeyin işte neden hesaplamaya çalışıyosunuz teker teker dediği, aşırı kalabalık, saçmasapan müzikler çalan manasız bi yer. Doğum günümü kutlamaya geldim ve bin pişman olup döndüm.
3
M. M.
Haftasonu gidilecekse 10 gibi gidilmeli bir kere, saat 12-1 gibi asiri kalabalik olmaya basliyor, ayakta kimildamak bile mumkun degil. Kokteylleri epey basarili, neredeyse hepsinin tadi, dengesi cok iyi. Baska bir yerde olmayan deneyseller de var. DJ'in ilginc bir tarzi var, 1-1.5 saatten fazla cekilecek gibi degil. Anlamsiz ve kotu gecisler, kitleyi dinleyememe, ne ararsan var. Basi sikisinca da Tarkan'i, Shakira'yi bir de o donem ne populerse (bu aralar Ben Fero) onu dayayip geciyor.
3
M....... D.......
Haftasonu gidilecekse 10 gibi gidilmeli bir kere, saat 12-1 gibi asiri kalabalik olmaya basliyor, ayakta kimildamak bile mumkun degil. Kokteylleri epey basarili, neredeyse hepsinin tadi, dengesi cok iyi. Baska bir yerde olmayan deneyseller de var. DJ'in ilginc bir tarzi var, 1-1.5 saatten fazla cekilecek gibi degil. Anlamsiz ve kotu gecisler, kitleyi dinleyememe, ne ararsan var. Basi sikisinca da Tarkan'i, Shakira'yi bir de o donem ne populerse (bu aralar Ben Fero) onu dayayip geciyor.
4
A.... A....
Cok keyifli bir mekan. Ulasimi da kolay. Gin ginger kokteyli efsane, cin severlere kesin tavsiyemdir. Ozel bir davet icin oradaydim, bu sayede mekanla tanismis oldum. Tekrar gideceğim kesindir. Ister tum geceyi gecirin, ister yemek öncesi bir drink icin gidin. Her türlü cok keyif alinacak bir mekan.
5
D. D.
eğlenmeyi en çok sevdiğim mekan olabilir. ayda en az 2 kere ugrarız kalabalık gruplarla. long island tavsiye edilir. dj genel olarak populer sarkıları calıyo.  personel gerçekten çok sevimli arkadaş canlısı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım