Yükleniyor...
3.8 Puan
165 Yorum

Asmalı Canım Ciğerim

Asmalımescit Mahallesi, İstiklal Caddesi, No 162/2, Beyoğlu, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat, Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 110.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 243 10 05
Neler var?
 • Lunch menü var
 • Kredi Kartı
 • Alkol bulunmaz.
 • Akşam yemeği uygun.
 • Nakit Ödeme
 • Gel-Al
 • Banka kartı
 • Multinet
 • Kapalı alan var.
 • Ticket
 • Çocuklar için uygun.
 • Wi-Fi
 • Setcard
 • Klimalı
Yorumlar (165)
5
D.... G.....
Masaya gelen tüm mezeler salatalar taze ve çok lezzetliydi. Mekanın sahibine güler yüzü ve samimiyeti için ayrıca teşekkür ederim. Gerçekten lezzetli ve fiyatları çok normaldi. :)
5
M.... Y.......
közde ciğer ve çöpşiş lezzetiyle taksim, asmalımescit'te yıllardır hizmet veren bir restaurant. yayık ayran, eşsiz mezeleriyle sunum gayet güzel ve servis hızlı. şişler yarım yarım servis ediliyor. ciğeri çok kuru değildi ve lezzeti ortalamanın üstünde diyebilirim.tazelik mezelerden belli oluyordu. meze çeşidi ve lezzeti istanbul şartlarına göre yeterli.
5
A........ Ç.......
Canım ciğerim de güleryüzle karşılanırsınız... önce masa donatılır hemen ardından sıcak sıcak yarım porsiyon şişler gelir.. Ağzınıza layık enfes...çayı da güzel Hesap mı iki kişi birer porsiyon ciğer 100 TL ;) bizce İstanbul için normal bir fiyat.
5
İ.... Ö.....
Garsonlar hızlı, servis yoğunlarken bile hızlı, etler her zaman çok lezzetli. Hiç mutsuz ayrılmadık burdan.
5
A........ Ç.......
Canım ciğerim de güleryüzle karşılanırsınız... önce masa donatılır hemen ardından sıcak sıcak yarım porsiyon şişler gelir.. Ağzınıza layık enfes...çayı da güzel Hesap mı iki kişi birer porsiyon ciğer 100 TL ;) bizce İstanbul için normal bir fiyat.
4
C.. P.....
Yakın arkadaşla ayda bir gittiğimiz bizim için özel olan mekanlardan birisi, fiyatı bir tık pahalı olmasının haricinde herşeyden çok memnun kalabileceginiz bir mekan ve lezzet.  Ciğer zaten çok güzel birşey canımcigrimde yanındaki mezelerle gülen yüzlü garsonlarıyla açık ayranıyla daha da güel oluyor tavsiye ederim.
4
A.... A....
Lezzetli, güzel. On şiş geliyor. Yanındaki mezeler de iyi. Yanında ayranla 30-35 arası bir şey ödüyorsun. İstanbul barosu buraya müdavim. Ciğer iyidir hoştur ama son dönemde şunu okudum, hayvanlara antibiyotik veriyorlarmış. Antibiyotik artıkları da ciğerde birikiyormuş. O yüzden zararlıymış. Bilemiyorum altan bilemiyorum...
4
A.... A....
Lezzetli, güzel. On şiş geliyor. Yanındaki mezeler de iyi. Yanında ayranla 30-35 arası bir şey ödüyorsun. İstanbul barosu buraya müdavim.
Ciğer iyidir hoştur ama son dönemde şunu okudum, hayvanlara antibiyotik veriyorlarmış. Antibiyotik artıkları da ciğerde birikiyormuş. O yüzden zararlıymış. Bilemiyorum altan bilemiyorum...
4
Z.......... Z..........
Müşterisini tatmin etmek için oldukça çaba harcayan bir işletme. Mekana girdiğiniz andan cıkana kadar yoğun ilgi altında müşterilerini ağırlıyorlar. Oldukça nazik ve içten yaklaşıyorlar müşterilerine. Servis hızı umulandan cok daha hızlı. Oturur oturmaz ikramlar ile masanızı hemen donatıyorlar. Mezelerin lezzeti de oldukça yerinde. Dürüm ciğer şiş sipariş ettim. Lezzeti beklediğim gibi iyi cıktı. Daha sonra ayrıca dürümlerini de deneyeceğim. Mekanın içi geniş ve ferah sıkılmadan rahat rahat oturabilirsiniz. Ayrıca bir üst katı daha var. Otantik ortam havası sağlanmış mekanda. Fiyatlar bu kadar şeye rağmen makul. Ciğer şiş dürüm ve şalgam 23₺ Adı gibi canım ciğerim bir mekan. Sevdim. ????
4
Z...... Z......
Müşterisini tatmin etmek için oldukça çaba harcayan bir işletme. Mekana girdiğiniz andan cıkana kadar yoğun ilgi altında müşterilerini ağırlıyorlar. Oldukça nazik ve içten yaklaşıyorlar müşterilerine. Servis hızı umulandan cok daha hızlı. Oturur oturmaz ikramlar ile masanızı hemen donatıyorlar. Mezelerin lezzeti de oldukça yerinde. Dürüm ciğer şiş sipariş ettim. Lezzeti beklediğim gibi iyi cıktı. Daha sonra ayrıca dürümlerini de deneyeceğim. Mekanın içi geniş ve ferah sıkılmadan rahat rahat oturabilirsiniz. Ayrıca bir üst katı daha var. Otantik ortam havası sağlanmış mekanda. Fiyatlar bu kadar şeye rağmen makul. Ciğer şiş dürüm ve şalgam 23₺ Adı gibi canım ciğerim bir mekan. Sevdim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım