Yükleniyor...
3.0 Puan
4 Yorum

Köfteci Ramiz

Perlavista AVM, Kat 4, Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, No 116, Beylikdüzü, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 872 94 44
Yorumlar (4)
5
K... K.....
Calisanlar cok guleryuzlu ve cok ilgili servis hizli ve kofteler cok lezzetli yemek sonrasi ikramlar sahane! Kotu yorum yapanlari anlamiyorum, begenmeyen gitsin nusrete!
2
Z.......... Z..........
1928 yılından bu yana süregelen kökleri Balkan Harbinde yetim kalan iki erkek kardeşin bir başarı hikayesidir aslında Köfteci Ramiz. Malesef, lezzeti ile şöhreti yakalamış işletmeler franchising'e dönüşüyor. Şube çoğaldıkça kurumsallaştıkta bir o kadar da özünden tadından uzaklaşıyor aslında lezzeti. Öz demişken ; özünden uzaklaşılan yer, Akhisar Manisa.. Yolunuz düşerse mutlaka uğrayın Köfteci Ramiz'in merkezine Akhisar'da. Tamamen dana etinden mamul, sadece tuz ve soğandan oluşan o saf lezzeti bulabileceğiniz yer orası. Diğer şubeler??.. Şehirlinin avuntusu.. "Miş gibi" yiyenlerin gideceği yerden öte gitmez.
2
F.... F....
Büyüdükçe kalite nasıl bozulur'un canlı örneği. Akhisar'daki şubesi gayet iyi, franchise'lar berbat. Porsiyon az, lezzet kötü, hizmet vasat. Zaten böyle giderse bir çok franchise kapanır. Halbuki Akhisar köftesi çok daha güzel pazarlanabilirdi.
3
S..... '....
hep bi antipatim olmustur bu köfteciye nedendir bilmem. parmak gibi lastik köfte sevmedigimden olabilir. geçen gün gittim 49 çesit salata barin 10 çesidi yesilliklere misira vs. konan uçusan minik sineklerden olusuyordu. bisey dememek için zor tuttum kendimi. baska restoranlarda görmedim ben böyle sey!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım