Yükleniyor...
4.7 Puan
10 Yorum

Espressolab

Barış Mahallesi, Samsun Caddesi, No:14/2 B Blok, Beylikdüzü, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Nakit Ödeme
  • Gel-Al
  • Banka kartı
  • Dış mekan var.
  • Çalışma alanı var
  • Sigara içme alanı var.
  • Tatlı ve Pasta
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (10)
4
O... Y..........
Ürünler kaliteli ve özenle servis ediliyor. İç ambiyans modern ve rahat. Mesafe oldukça yeterli. Buraya tekrar geleceğim.
5
G....... G.....
Beylikdüzüne açılmış şans eseri keşif ettiğim ve bir sürü yerde şubesi olan bu güzel mekanı daha önce avaba neden bilmiyordum diye kendimi sucladım diyebiliriz :) Çalışanlarının güler yüzlüğü olsun, yardımseverlik olsun, mekanın temizliği,ferahlığı, oturma alanın geniş olması ve tabiki de lezzetli tatlıları ve kahveleri :) şahaneydi diyebiliriz. Sıkça ziyaret edeceğim bir mekan oldu. Oreolu cheescake kesinlikle deneyin derim. Gideceklere bol keyifler.
5
D.... D....
5
D.... D....
5
D.... D....
3
G G
sezonunda olmamasına rağmen pumpkin spice latte denedim, kahve çok içmediğimden barista arkadaşlar önerdi ve starbucks’ınkilerden daha iyi olduğunu söyleyebilirim. içimi yumuşaktı, gayet güzeldi. çok hevesle aldığımız limonlu tart ise hüsrana uğrattı, yine de mekanın rahat olması ve henüz yeni açılmış olması nötrlüyor.
5
B...... A.......
İç ve dış mekanı gerçekten harika olmuş. Japon tarzı oturma alanı ve dış mekanın ferahlığına bayıldım. Civarda sıkça uğrayacağım yeni mekan olacak burası. Şubeye özel çikolata çeşmeleri var ve bu çikolatalar ile mocha yapabiliyorlar. Ben gold mocha denedim ve şuana kadar içtiğim tüm mochalardan kat ve kat iyiydi. Yumuşak içimli ve hafif tatlı bir içimi vardı. Kullandıkları sütün farkı kendini belli ediyor. Beyaz çikolata güzel bir fark katıyor. Çalışanlar ve tahminimce şube müdürü gayet güleryüzlü insanlardı. Yeni açıldıkları için şuan her şey tam oturmamış olsa da daha iyi olacaklarına inanıyorum.
5
B...... A.......
İç ve dış mekanı gerçekten harika olmuş. Japon tarzı oturma alanı ve dış mekanın ferahlığına bayıldım. Civarda sıkça uğrayacağım yeni mekan olacak burası.

Şubeye özel çikolata çeşmeleri var ve bu çikolatalar ile mocha yapabiliyorlar. Ben gold mocha denedim ve şuana kadar içtiğim tüm mochalardan kat ve kat iyiydi. Yumuşak içimli ve hafif tatlı bir içimi vardı. Kullandıkları sütün farkı kendini belli ediyor. Beyaz çikolata güzel bir fark katıyor.

Çalışanlar ve tahminimce şube müdürü gayet güleryüzlü insanlardı. Yeni açıldıkları için şuan her şey tam oturmamış olsa da daha iyi olacaklarına inanıyorum.
5
C.... Ş.....
İç mekan çok güzel olmuş, kahvelerini ve tatlılarını seviyorduk zaten ???? hoşgeldiniz diyelim ????
5
C.... Ş.....
İç mekan çok güzel olmuş, kahvelerini ve tatlılarını seviyorduk zaten
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım