Yükleniyor...
3.6 Puan
13 Yorum

Konyalı Etli Ekmek Kuzu Tandır

Kanlıca Mahallesi, Halide Edip Adıvar Caddesi, No 4/B, Beykoz, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide, Ev Yemekleri, Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 75.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 322 40 64
Neler var?
 • Nakit Ödeme
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kredi Kartı
 • Gel-Al
 • Alkol bulunmaz.
 • Lunch menü var
 • Banka kartı
 • Paket Servisi
 • Dış mekan var.
 • Multinet
 • Sodexo
 • Ticket
 • Sigara içme alanı var.
 • Klimalı
 • Kapalı alan var.
 • Setcard
 • Metropol Card
Yorumlar (13)
4
Ö.... T.
Burada daha önce etli ekmek yemiştim, iyiydi. Bu sefer de lahmacun yemek istedim. Yagmur yagdıgı icin içerde yemek durumunda kaldım, halen tedirginim kapalı ortamda yemek yeme konusunda. İçersi neyseki sakindi gittigimizde. Kolonya vb.şeyler mevcuttu. Sipariş kısa sürede geldi. Salatası da yanında güzel gitti, doyurmus olduk karnımızı. İlgi alakaları da yerindeydi. Yolunuz buraya düşerse tavsiye olunur.
2
F..... M......
Hayatımda yediğim en lezzetsiz Pide hiç bu kadar kötüsünü yetmemiştik. İnsan yemek yediğine pişman olur mu İnan'ın pişman olduk. Bıçak arasında kuş badi hiç yok. Kıymanın tadı saman Gibiydi. Hepsini geçtik fiyatlarda bu lezzete çok çok çok pahalı
3
K....... K.......
We visited Konyalı Etli Ekmek Kuzu Tandır before Pandemic and it is in a location close to Kanlıca Pier. In the concept of artisan restaurant, there are also classic Turkish cuisine dishes other than Etli Ekmek (quickbread with ground meat layer on top). We chose Konya-style Etli Ekmek and the thinness and taste of the dough were above our expectations. The material distribution on the base was sparse, the taste and quality was moderate. It is a good option for this location where there is a limited choice of finding a good place. 30-40₺ per person. . Pandemi öncesi ziyaret ettiğimiz Konyalı Etli Ekmek Kuzu Tandır, Kanlıca İskelesine yakın bir lokasyonda. Esnaf lokantası konseptindeki mekanda, Etli Ekmek haricinde tencere yemekleri de mevcut. Konya usulü bıçak arası etli ekmek tercih ettik ve hamurun inceliği, lezzeti beklentimizin çok üzerindeydi. Taban üzerindeki malzeme dağılımı seyrek, lezzeti ve kalitesi orta düzeydeydi. İyi mekan bulma konusunda kısıtlı opsiyonun olduğu bu lokasyon için salaş ve iyi bir seçenek. 30-40₺ kişi başı.
3
K....... K.......
We visited Konyalı Etli Ekmek Kuzu Tandır before Pandemic and it is in a location close to Kanlıca Pier. In the concept of artisan restaurant, there are also classic Turkish cuisine dishes other than Etli Ekmek (quickbread with ground meat layer on top). We chose Konya-style Etli Ekmek and the thinness and taste of the dough were above our expectations. The material distribution on the base was sparse, the taste and quality was moderate. It is a good option for this location where there is a limited choice of finding a good place. 30-40₺ per person.
.
Pandemi öncesi ziyaret ettiğimiz Konyalı Etli Ekmek Kuzu Tandır, Kanlıca İskelesine yakın bir lokasyonda. Esnaf lokantası konseptindeki mekanda, Etli Ekmek haricinde tencere yemekleri de mevcut. Konya usulü bıçak arası etli ekmek tercih ettik ve hamurun inceliği, lezzeti beklentimizin çok üzerindeydi. Taban üzerindeki malzeme dağılımı seyrek, lezzeti ve kalitesi orta düzeydeydi. İyi mekan bulma konusunda kısıtlı opsiyonun olduğu bu lokasyon için salaş ve iyi bir seçenek. 30-40₺ kişi başı.
4
K.... R...
Etli ekmek çok iyidi bol malzemeli çıtır çıtır, servis hızlı çalışanlar yakından ilgileniyor fiyatlar uygun temiz hijyenik bir ortam açık ayran efsane
2
L..... Ö....
Güveçte kuru fasulyesi güzel. İşletmecilik çok zayıf maalesef. Bulgurdan çıkan taş diş kıracak cinstendi. Çalışanlar esnaf lokantası dediğimiz türden bir servis anlayışıyla iyi niyetli ve çalışkanlar. İkram çaylarını da ne yazık ki klor kokusundan içemedim.
1
M..... R.....
Hizmet konusunda çok kötü. Garsonlar ilgisiz sipariş almaktan acizler. Alınan siparişin gelmesi bile sıkıntılı resmen kendi siparişimizi takip etmek zorunda kaldık.
3
M.... B.......
Konya usulü etli etmek ve bıçaksırtı gerçekten iyi. Açık ayranları güneş vurduğu için sıcak o yüzden dolaptan kapalı ayran deneyin. Çalışanlar ve hizmet kalitesi ortalamanın altında.
5
S.... D.....
Beykoz'da boğaza karşı etli ekmek yiyebileceğiniz tek mekan..Mustafa ustanın güleryüzü sizi kapıda karşılıyor,zaten o da gelip masanızda sizin tadlarınızı değerlendiriyor.katmer ve künefesinin yemeden gitmeyin sakın
5
S.... D.....
Beykoz'da boğaza karşı etli ekmek yiyebileceğiniz tek mekan..Mustafa ustanın güleryüzü sizi kapıda karşılıyor,zaten o da gelip masanızda sizin tadlarınızı değerlendiriyor.katmer ve künefesinin yemeden gitmeyin sakın
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım