Yükleniyor...
2.9 Puan
9 Yorum

Çengelköy Börekçisi

Çubuklu Mahallesi, Ersin Güner Caddesi, No 4/C, Beykoz, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 331 03 58
Neler var?
 • Lunch menü var
 • Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kahvaltı
 • Banka kartı
 • Gel-Al
 • Alkol bulunmaz.
 • Kapalı alan var.
 • Klimalı
 • Dış mekan var.
Yorumlar (9)
2
E.... Y....
Daha önce de eve sipariş vermiş ve kıymalı böreğini çok beğenmiştim. Ancak bu sefer gelen böreğin içi tamamen soğan doluydu. Tamam, ülkemizde fiyatlar çok hızlı yükseliyor ve bu da doğrudan maliyete yansıyor. Ama artık marka haline gelmiş bir işletmenin fiyatı sabit tutacağım diye kalite ve lezzetten ödün vermesini anlamak mümkün değil. Varsın böreğin kilosu 40 değil 60TL olsun. Sizin kalitenizi beğenen insanlar o parayı verecektir. Lütfen kendinize ve müşterilerinize biraz güvenin.
3
Ö...... G.....
Çengelköy böreği başarılı ceviz koymak iyi fikir farklı bir tad Vermiş şerbet atsan baklava da olur diğer kol böreği kıymalı peynirli de fena değildi
3
Ö...... G.....
Çengelköy böreği başarılı ceviz koymak iyi fikir farklı bir tad Vermiş şerbet atsan baklava da olur diğer kol böreği kıymalı peynirli de fena değildi
1
İ.... Y
En kötü şubesi. Öncelikle düzen sıfır. Buraya gelen bazı insanların sıra kavramından haberleri yok.Direkt olarak utanmadan sıkılmadan önünüze atlayıp alıcağını alabiliyorlar .Diyelim ki onlar bunu yaptı ama çalışan insanların bu durumu gördüğü halde umursamamazlık yapması ayrı bir konu. Diyecek pek söz yok yemekten önce hizmet bekler insan (!) .
1
İ.... Y
En kötü şubesi.
Öncelikle düzen sıfır.
Buraya gelen bazı insanların sıra kavramından haberleri yok.Direkt olarak utanmadan sıkılmadan önünüze atlayıp alıcağını alabiliyorlar .Diyelim ki onlar bunu yaptı ama çalışan insanların bu durumu gördüğü halde umursamamazlık yapması ayrı bir konu.
Diyecek pek söz yok yemekten önce hizmet bekler insan (!) .
4
O.... I.....
Tam buğday unuyla zeytinyağlı peynirli cevizli böreği mükemmel !! İkinci sırada ıspanaklı börek yer alıyor bence. Kıymalı kötü değil ama sıradan. Klasik Çengelköy böreği peynirli olan güzel tabi ama cevizli yeni ürün gerçekten çok güzel. Porsiyonlar 8-10 tl.
4
O... D.......
Borekler biraz yagli olsada basarili.fiyatlar super.tavsiye ederim..mekan yeniden restore edildi
4
A..... ö.........
Hamur isleri basarili - Her kösebasinda bir börekçi açildikça, güzel yapan yerler bir kere daha kiymete biniyor. Tüm subelerindeki börekler ayni kalitede. Istanbul'da kahvaltilik kol böregi alacagim 3 börekçiden biri, fiyatlar makul, porsiyonlar doyurucu...
4
E.. Ö.....
Temiz - Kol böregi candir. Gerçekten çok lezzetli ve porsiyonlar doyurucu, hem de fiyati çok uygun. Mekan olarak küçük ama cadde üstünde sirin bir yeri var. Tuvaletler her gittigimde temiz oluyor ki bu en önemli seylerden biri. Ögrenciler için de gidilesi bir yer. Genelde kahvalti için gidiyoruz.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım