Yükleniyor...
3.0 Puan
7 Yorum

Yıldız Çatı Restaurant

Yıldız Teknik Üniversitesi, Yıldız Mahallesi, Barbaros Bulvarı, Beşiktaş Kampüsü, B Blok, Kat 6, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 65.00 TL
Telefon 0212 3272578
Yorumlar (7)
3
Y........ Y........
Manzara güzel ama servis ve yemekler iyi değil Sadece manzara için gidilebilir. Tuvaleti temiz değil. Masa düzeni sıkışık. Personel ilgili ve güler yüzlü.
3
Y........ Y........
Manzara güzel ama servis ve yemekler iyi değil
Sadece manzara için gidilebilir. Tuvaleti temiz değil. Masa düzeni sıkışık. Personel ilgili ve güler yüzlü.
3
L..... G.....
Yıldız Teknik Üniversitesi B Blok çatı katındaki mekan, okul mezun ve mensuplarına hizmet veren alakart bir restoran. Son derece muazzam olan manzarası ile farklılaşıyor.
3
E.... Ö.....
Yıldız Teknik Üniversitesi B Blok çatı katındaki mekan, okul mezun ve mensuplarına hizmet veren alakart bir restoran. Son derece muazzam olan manzarası ile farklılaşıyor.
4
B.. B..
Ozellikle akademisyenlerin ugrak noktasi. Manzarası mukemmel. Aslinda temel olay manzara. Yemekler de fiyat/performans acisindan oldukça guzel.
1
C......... S.....
Üniversitenin son sınıf öğrencisiyim. Sehir dışından gelen arkadaşlarımı ağırlamak için rezervasyon yaptırmak istedim. Maalesef o kadar küstahça bir muameleye maruz kaldim ki herhalde tavuk dönerciyi arasam bu kadariyla karşılaşmazdım. Okulum adina esef duyuyorum. Umuyorum acil olarak düzelir, düzeltilir.
4
M...... M......
Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş kampüsü içerisinde yer alıyor. Yemekleri ortalama olmasına rağmen, boğaz manzarası için mutlaka denenmeli. Genelde akademisyenler tercih ediyor, fakat dışarıdan misafirlere de açık. Nezih ve sakin bir ortamda, sohbet ederek yemek yemek için ideal bir mekan. Kampüse girişte Yıldız Çatı'ya geldiğinizi belirtmeniz yeterli. Otopark sorunu bulunmuyor ve mezunlara indirim yapılıyor. Gideceğinizde toplu yemek organizasyonu olmadığını teyid etmenizde fayda var.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım