Yükleniyor...
3.3 Puan
4 Yorum

Paçacı Hikmet

Yıldız Mahallesi, Çırağan Caddesi, No:4, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat, Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0212 2586054
Yorumlar (4)
5
M.... ö.........
İşkembe çorbasını İstanbul’da pek çok yerde içtim, açık ara temizliği ve lezzeti cok güzeldi.. 3 gece üstü üste çorba içmeye gittim, kardeşimle kuzenlerimi de götürdüm, mekan bu düşük puanı haketmediğine inandığım için fikrimi paylaşmak istedim.
3
O... E....
Okul çıkışı işkembe çorbası için geliyorum buraya orta karar işkembeleri kötü değil ama çok daha iyilerini görmüştüm.Ambiyans iyi müziklerini seviyorum.Çalışanlar güleryüzlü ayrıca.
1
Y.... B.....
Benim gibi bir işkembe, kelle paça vb. severseniz ve bu işi en iyi yapanlara gidip yedi iseniz buranın hayatta yiyeceğiniz en kötü İşkembe ve Kellepaça’yı yaptığını kolayca keşfedebilirsiniz. İşkembe söyledim tuzlama ile mix yapın dedim buzluğa baktılar ve tuzlamanın olmadığını söylediler halbuki çorbanın zaten hazır olması lazım sonra İşkembe ver dedim buzluktan aldı işkembeyi Demir tabağa koydu üstüne de kellepaçadan (tam hatırlamıyorum) su ekledi ısıttı verdi. Onca yere gittim böyle bir methodu ilk kez görüyorum. Bir de yemek yapıyorlar Balkan Lokantası tarzı yemeği istiyorsun yemeği alıp mikrodalgaya atıp öyle veriyorlar. Bence gelmeyin... Kendi gözleriniz ile görmek istiyorsanız da gidin deneyin paranız benim ki gibi boşa gitsin.
4
O... O...
Sakatat sevdiğim için yeni açıldığını görüp gittim menüleri henüz basılmamıştı. İşkembe, Beyran ve Mumbar sipariş ettik. Fiyatları yüksek olmasına o kadar çorbaların içerisinde et azdı. ikramlar da tane ile sayılmış kadar roka bir iki parça turp. Çorbaları uyardıktan sonra değiştirdiler bunu düzeltmeleri lazım. Çorbaların tadı güzel Mumbar ortalama. Fiyatlarda İşkembe 20 TL, Beyran 28 TL, Mumbar 35 TL.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım