Yükleniyor...
4.8 Puan
8 Yorum

Quo Coffee

Vişnezade Mahallesi, Afacan Sokak, No 4/A, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0544 4037574
Yorumlar (8)
5
S.... N.......
Beşiktaş’ın karmaşasında sakinliği ile tercih sebebi, çalışmak için ideal. Ayrıca ev yapımı beyaz çikolatalı brownie efsane! Mutlaka denenmeli
5
S.... E....
Beşiktaş'ın arka sokaklarına gizlenmiş; geniş kitaplığı, kahveleri  ve şahane müzikleri ile kendi başınıza ya da arkadaşlarınızla birlikte çok güzel vakit geçirebileceğiniz nefis mekan.
5
Y..... D....
Beşiktaşın kalabalığının hem içinde hem dışında kalmış tek mekan olabilir. Yani kalabalığa/çarşıya bir kaç adım uzaklıkta bulunmasına rağmen o curcunaya girmeden sakince kaliteli kahve içilebilecek kalabalığın dışında kalabilmiş bir yer. Mekanın içindeki kitaplar, antik eserler ve motifler çok otantik bir hava katmış. Ayrıca satranç oynayabileceğimiz bir yer olması da beni çeken bir başka özelliği. Kahvelerinin kalitesi de ilk yudumda hissedilebiliyor. Kesinlikle bir daha gitmek isteyeceğim bir yer.
5
C.... T.......
Beşiktaş'ta sakin ve rahatlatıcı bir ortam sunan, kahveleri lezzetli ve aynı zamanda müzikleri ile de insanı dinlendiren bir mekan. Kitaplıktan bir kitap seçip, saatlerce kitap okunabilir ve ayrıca kitap çeşitliliği sayesinde insana yeni yönlendirmelerde de bulunan bir yer.
5
Y.... Ç..
Şans eseri denk geldiğimiz; sakinliği, çalışanların samimiyeti, dekorasyonu ve müzikleri ile çok beğendiğimiz mekan. Oturup saatlerce kitap okuyabilir ya da arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Kahveleri de oldukça başarılı. Kesinlikle tekrar tekrar uğranmayı hak ediyor.
5
H...... O......
Sakin bir ortamda satranç oynayabileceğiniz ve filtre kahvesi efsane olan kaliteli bir mekan.Ayrıca çalışanların ilgisi ve güler yüzlülüğü ile ön plana çıkıyor.
4
E... A.....
İç mekan dizaynı sade ve zevkli olmuş. Şık bir Kitaplığı ve etrafta orta çağı anımsatan Şövalye kaskları ve suların konulduğu kadehlerle küçük ama sıcak bir mekan. Bulunduğu sokağın da ana caddeye uzak olması gürültü den uzakta müziğin tadını çıkartarak kahvenizi keyifle icmenize izin veriyor.
4
E... A.....
İç mekan dizaynı sade ve zevkli olmuş. Şık bir Kitaplığı ve etrafta orta çağı anımsatan Şövalye kaskları ve suların konulduğu kadehlerle küçük ama sıcak bir mekan.
Bulunduğu sokağın da ana caddeye uzak olması gürültü den uzakta müziğin tadını çıkartarak kahvenizi keyifle icmenize izin veriyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım