Yükleniyor...
4.2 Puan
143 Yorum

Lokmata

Vişnezade Mahallesi, Refik Osman Top Sokak, No 4, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 259 08 88
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Gel-Al
  • Banka kartı
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (143)
4
I... I...
Lezzetli tek sorunu mekan çok küçük bundan dolayı dış mekan da çok konforlu değil ilk lokma furyası zamanında çok sıra oluyordu ilk fikir burdan çıktığından herhalde karışık beyaz sütlü çikolatalı üstüne fıstık ve dolgusunu da krema ve çikolata seçmenizi öneririm iki kişiye yetebilir bence tek kişi için çok tatlı olacağını düşünüyorum
4
E.. E..
Lezzetliler ve trendi başlatan firma burası zaten. Tatları bozmamışlar devam. En yakın zamanda tekrar gidicem.
5
S.... T.....
Bildiğiniz gibi lokma furyasının önderi olan Lokmata akaretlerde küçük ve şık bir mekana sahip. Bazen kapısında uzun kuyrukların olduğu bu mekana eğer lokma yemeyi seviyorsanız ve henüz burayı denemediyseniz mutlaka gitmelisiniz. Emin olun burdan daha iyi yeni nesil lokma yapan bir yer yok.
5
B..... A.......
Yeni nesil lokma ve çikolatayı seviyorsanız mutlaka gitmelisiniz. Lokmalarına söyleyecek bir şey yok kesinlikle çıtır ve mükemmel, çikolataları çok kaliteli. Bazen kalabalık oluyor ama buna değiyor. Çalışanlar ilgili ve özenli.
3
İ....... İ.......
Genel olarak tatlıyı beğenmedim yağ tadı geliyo hep..
3
A...... A......
Bi aralar çok popüler bir tatlıydı. Bizde deneyimimizi en iyi yerde yapalım diyerek buraya geldik. 8’li alıp 3 kişi yedik. Fazla bile geldi. Çok şerbetli normal olarak :) bilmiyorum pek beğenemedim belki de şerbet, yağ ve çikolata fazla geldi.
3
K............. K.............
Bi aralar çok popüler bir tatlıydı. Bizde deneyimimizi en iyi yerde yapalım diyerek buraya geldik. 8’li alıp 3 kişi yedik. Fazla bile geldi. Çok şerbetli normal olarak :) bilmiyorum pek beğenemedim belki de şerbet, yağ ve çikolata fazla geldi.
5
C.... C....
Zaten söyleyecek söz yok. İlk çıktığından beri giderim. Çok fazla seçenek var. 8 tane lokma alabiliyorsunuz. Ben iç dolgularının 4 tanesini beyaz çikolata 4 tanesini sütlü çikolata yaptırdım. Tatları enfesti ????
5
C.... C....
Zaten söyleyecek söz yok. İlk çıktığından beri giderim. Çok fazla seçenek var. 8 tane lokma alabiliyorsunuz. Ben iç dolgularının 4 tanesini beyaz çikolata 4 tanesini sütlü çikolata yaptırdım. Tatları enfesti
3
E...... S....
Tadı fena değil ama sosyal medyada abartıldığı gibi yine yine gideceğim uğruna sıra bekleyeceğim bir yer değil açıkçası
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım