Yükleniyor...
3.4 Puan
26 Yorum

Zürüm

Sinanpaşa Mahallesi, Şehit Asım Caddesi, Bo:21/1, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0212 2275727
Yorumlar (26)
4
E.... A....
Öncelikle kuzu ve gerdan karışık dürüm çok lezzetli, fakat malesef pek doyurucu değil. Fiyat olarak biraz daha ucuz olabilir ama kirasının yüksek olması sebep olabilir. Daha doyurucu olsaydı 5 yıldız verirdim.
2
B......... B.........
Adana’yı beğenmiş olmamıza rağmen sipariş vermek için tam yirmi dakika beklediğimizden düşük puanlıyorum. Bir menü getirmeyi hatırlamak veya sipariş almaya gelmek bu kadar uzun sürmemeli, çalışanları hayli dalgın.
5
A... K........
5
A... K........
2
A.... A....
Klasik bir dürümcü. Aman aman bir tadı vs yok. Biraz çalışanların tavırları vs kötü buldum(0 gülümseme ve 0 misafirperverlik). Büyük ihtimalle bir daha tercih etmeyeceğim.
3
M..... M.....
2018 yılının başlarında keşfettiğim ve beni kuzu+boğazaltı gibi mükemmel bir lezzetle tanıştıran mekan. Porsiyonlara gelecek olursak fiyatına göre oldukça küçük ve doyabilmek için de en az 2 porsiyon yemek zorundasınız. Personeli de pek güler yüzlü sayılmaz ama kaba da değiller.
5
A........... A...........
By Kokorich sonrası son bi dokunuşu bu mekanda yaptim ve pişman olmadım. Taraklik dürüm cidden lokumdu soğan vb.. siz ne kadar isterseniz o kadar koyuyorlar dürüm içine yine gideceğim yolum düştükçe temiz bir mekan .
1
E.. E..
Dürüm diye yediğim ekmek soğandı resmen.soğanı o kadar basmışlar ki etin tadı alınmıyor.sos desen zaten yok.sosu sorunca once sos yok dediler,sonra ekmek taze sos koymadık dediler vs vs.arkadasım ciğer yedi miğdesini bozdu.kısacası beşiktaşta doner yenilecek en son yer.
1
E... K......
1
E... K......
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım