Yükleniyor...
2.5 Puan
30 Yorum

Yapboz Cafe

Sinanpaşa Mahallesi, Camcı Hüseyin Sokak, No 2, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0212 2583656
Yorumlar (30)
1
O...... H....
nargilesi berbatti ilgi alaka sifir cok ukala biryer
5
A... M.......
Gayet hoş keyifli bir işletme olumsuz yorum ne diye yapılır anlamadım nargile love 66 muhteşem fiyatlar uygun ve 7/24 açıkmış ben gayet memnun kaldım emeğinize sağlık
2
S..... S....
Aman iç tarafına sakın girmeyin. Dış tarafta oturun çay için ve gidin. Çayı da her zaman bayat olur. Boğuk atmosfer, kötü işletme, berbat müzikler. Aynı fiyata çok daha iyileri var.
1
B.... B....
Dışardan oyun getirmemize müsade edildiği ve masada oturduğumuz süre boyunca sürekli bir şeyler tükettiğimiz halde 1.30 saat sonra daha ne kadar oturacaksınız, sizi yukarı almam gerek oturcaksanız, o masaya okey kurucam şeklinde bir uyarıyla karşılaştık. Oturduğumuz masa dikdörtgen ve karşılıklı 2 benchten oluşuyordu ve okey oynanması imkansız bir masaydı. Duvarlarda oyunlar ücretsizdir yazdığı ve kendi oyunumuzu getirdiğimiz halde hesabı öderken 50₺ masa ücreti istediler. Uyarının gelmesi ve kalkmamız arasında geçen sürede mekanın sahibi çalışanları gözümüz önünde azarladı. Hesabı ödeyip kalktığımızda da hala azarlamaya ve tartışmaya devam ediyorlardı. İçtiğimiz çay ve kahveler rezaletti. Kötü hizmet kötü işletme kötü yiyecek içecek. Asla tercih etmeyin, oyununuzla gidip normal kaliteli kafelerde oyun oynamanıza müsade edilen ve güzel hizmet gördüğünüz yerler beşiltaşta mevcut.
1
N.. Y.
Oyun oynamak için oturmuştuk ve dışarıda oyun ücretsizdir yazmasına rağmen kasada sürpriz bir şekilde oyun parası aldılar 50 lira. Asla daha önceden bu bilgilendirmeyi yapmadılar. Ayrıca oyunumuzun ortasında bizim yerimizi değiştirmemizi istediler. Aşırı rahatsız edici bir ortamdı. Çalışanların suratı asık. Oranın sahibi olduğunu düşündüğümüz adamsa sürekli insanları azarlıyordu. Müşteriye karşı asla nazik değiller. Kendine saygınız yoksa gidebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bu kadar umurunuzda değilse böyle bi mekan işletmeyin. Not: americanosu baya kötü
1
Z..... Ç...
Hizmet çok kötü. Bir nargile getirdiler 45 dakika köz bile vermediler. 2 saat boyunca sadece 2 kere köz servisi oldu defalarca rica etmemize rağmen. Artık rahatsız olup kalktık.
1
T.... T....
Berbat bir yer kahve istedik kahveyi o kadar az koymuşlar ki telvesi dahi yok . Servis çok yavaş tavsiye etmiyorum . 2 kahve getirdiler kendimiz ayırt ettik sade mi sekerli mi diye
3
G...... G......
Arkadaşlarınızla oturup çay içebileceğiniz, tavla okey vs oynayabileceğiniz, maç varsa maç bile izleyebileceğiniz bir mekan burası. Yiyecek ve içecek konusunda başarısızlar ancak eğlenceli vakit geçirilebilecek bir yer.
1
A.... I...
Tavla oynamak için tercih ettik tavla ve pullar çok pis, zar bile dönmüyordu. başka bir tavla takımı daha istedik yine aynı çıktı. Türk kahvesi güzel değildi. Sürekli bi isteginiz var mı diye soruyorlar. Güzel olan tek şey Türk kahvesinin yanında verilen hediye fallardı.
1
M.. M..
Nargile icmek icin geldigmiz kafe de nargile icemeden kalktik 3 kre nargile elemani el atmasina Ragmen 10dk istik icmedik birdaha anrgile icin gelmem cevrede altarnatif cok.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım