Yükleniyor...
3.9 Puan
125 Yorum

The United Pub Yorumlar

Sinanpaşa Mahallesi, Köyiçi Meydan Sokak, No 10, Beşiktaş, İstanbul
5
E... @..................
Sosyal medyada sıkça gördüğüm İndian Pale Ale ( İPA ) biraları için gittik. Şerbetçiotu bol olan İPA birayı acımsı ve güzel tadıyla çok beğendik.
1
M.... D.
Gercekten "ayip etmis" bir müessesedir. Saat 6 civari geldigimiz mekanda yiyip icerken gayet keyif almamiza ve hicbir sorunla karsilasmamamiza ragmen saat 8de patron geldikten sonra ilk basta yakin oturdugumuz icin bizi uyartmis sonra sevgilim ELIMI optugu icin hesabi onumuze koydurarak bizi adeta m... Devamını oku
4
G...... Ö....
Ambiyans güzel duvardaki tabelalar bayraklar hoş olmuş, oturmak için üst katları tercih ediyorum hep servis hızlı ve güzel tercih edebilirsiniz :)
4
G..... O...
Ambiyans güzel duvardaki tabelalar bayraklar hoş olmuş, oturmak için üst katları tercih ediyorum hep servis hızlı ve güzel tercih edebilirsiniz :)
5
T............ T............
Maalesef güzel Beşiktaşımıza yakışır şekildeki birkaç pubdan biri.Servis hızlı, menüsü geniş ve lezzeti orta seviyede, bira çeşitliliği çok iyi.
5
P.... E....
5
P.... E....
5
P.... E....
5
A... G....
Beşiktaş'ta hatta İstanbul'da en severek gittiğim yer. Bira çeşitliliği, yemeklerin kalitesi ve ortamın güzelliği gerçekten çok başarılı. Fiyatlar da ortalama seviyede, sahipleri ve çalışanları da çok kibar, cana yakın insanlar. Daha ne istenir ki?
3
D.... D....
Farklı tipte ve çeşitlikte biraları bulabileceğiniz bir mekan. Servis hızlı ancak çalışanların biraz daha ilgiye ve güler yüze ihtiyacı var. Yiyeceklerini denemediğim için yorum yapamayacağım. Mekan balık pazarının arka tarafında. Akşam saatlerinde yer bulmak güç olabilir. Eskiden üst katı kullanımd... Devamını oku
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :