Yükleniyor...
3.5 Puan
57 Yorum

Mirzaloğlu Köfte

Sinanpaşa Mahallesi, Köyiçi Caddesi, No 2, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0212 3276566
Yorumlar (57)
2
S..... S.....
Servis hızlıydı. Fiyatlar ortalama ama lezzete göre fiyat yüksek kalmış. Malesef beğenmedik köftemiz çiğdi..
3
C.. K.
2012 senesinde Beşiktaş çarşısının ortalarında açılmıştı. Aslında eskiden çok iyi bir fiyat/performans yeriydi. 2013/2014 senesi civarlarında dopdolu köfte ekmeği 5 ya da 6 liraya yediğimi hatırlıyorum. Son gittiğimde ise fiyatların baya arttığını gördüm. 15 lirayı bulmuş köfte ekmek. Köftelerinin ekstra bir esprisi yok lezzet olarak, baharatsız biraz. Patlıcan kızartması, biber kızartması gibi çok sayıda garnitur seçeneği mevcut olması önemli bir artı. Hiç yemedim ama içli köfte de var. Ama keşke fiyatlarını bu denli arttırmasalardı..
3
C.. K.
2012 senesinde Beşiktaş çarşısının ortalarında açılmıştı. Aslında eskiden çok iyi bir fiyat/performans yeriydi. 2013/2014 senesi civarlarında dopdolu köfte ekmeği 5 ya da 6 liraya yediğimi hatırlıyorum. Son gittiğimde ise fiyatların baya arttığını gördüm. 15 lirayı bulmuş köfte ekmek. Köftelerinin ekstra bir esprisi yok lezzet olarak. Patlıcan kızartması, biber kızartması gibi çok sayıda garnitur seçeneği mevcut olması önemli bir artı. Hiç yemedim ama içli köfte de var. Ama keşke fiyatlarını bu denli arttırmasalardı.
3
C.. K.
2012 senesinde Beşiktaş çarşısının ortalarında açılmıştı. Aslında eskiden çok iyi bir fiyat/performans yeriydi. 2013/2014 senesi civarlarında dopdolu köfte ekmeği 5 ya da 6 liraya yediğimi hatırlıyorum. Son gittiğimde ise fiyatların baya arttığını gördüm. 15 lirayı bulmuş köfte ekmek.

Köftelerinin ekstra bir esprisi yok lezzet olarak, baharatsız biraz. Patlıcan kızartması, biber kızartması gibi çok sayıda garnitur seçeneği mevcut olması önemli bir artı. Hiç yemedim ama içli köfte de var. Ama keşke fiyatlarını bu denli arttırmasalardı..
3
C.. K.
2012 senesinde Beşiktaş çarşısının ortalarında açılmıştı. Aslında eskiden çok iyi bir fiyat/performans yeriydi. 2013/2014 senesi civarlarında dopdolu köfte ekmeği 5 ya da 6 liraya yediğimi hatırlıyorum. Son gittiğimde ise fiyatların baya arttığını gördüm. 15 lirayı bulmuş köfte ekmek.

Köftelerinin ekstra bir esprisi yok lezzet olarak. Patlıcan kızartması, biber kızartması gibi çok sayıda garnitur seçeneği mevcut olması önemli bir artı. Hiç yemedim ama içli köfte de var. Ama keşke fiyatlarını bu denli arttırmasalardı.
5
M..... A.....
Gezinirken “ ne yesek?” Sorusunun döndüğü bir anda, gözüme ilişen tabelası beni çekti dükkana... Geçtik tezgahın karşısındaki bar düzeni olan masaya dört arkadaş yan yana sıralandık. İki kişi köfte ekmek, iki kişi porsiyon yedik. Öncesinde çorba da söyledik. Çorbayı beğenemedim açıkçası, daha doğrusu sanki kıvamı bir iki tık daha koyu olsa güzel olurdu. Köftesini beğendim. Diyette olmam nedeniyle yanında vereceği bol miktardaki patates ve patlıcan kızartmalarını alamadım. Onları deneyemedim. Bence mekan güzel. Daha güzel olanı da söyliyim size, tezgahta iş yeri sahibi olan Salih abiye laf attım ben yemek yerken o iş yaparken bir yandan muhabbet ettik. Bir daha giderim, yine köftesine doyum olur, muhabbetine doyum olmaz. Beğenir misiniz? Bilemem. Ama bir kere denenmeli en azından. Hesabı da söyleyeyim 94 tl ödedim. Ekmek arasına 3, porsiyona 7 adet köfte veriyor sanırım. Salih abi, eline sağlık, Gidip deneyecek olanlara afiyet olsun!
5
M..... A.....
Gezinirken “ ne yesek?” Sorusunun döndüğü bir anda, gözüme ilişen tabelası beni çekti dükkana...
Geçtik tezgahın karşısındaki bar düzeni olan masaya dört arkadaş yan yana sıralandık. İki kişi köfte ekmek, iki kişi porsiyon yedik. Öncesinde çorba da söyledik. Çorbayı beğenemedim açıkçası, daha doğrusu sanki kıvamı bir iki tık daha koyu olsa güzel olurdu. Köftesini beğendim. Diyette olmam nedeniyle yanında vereceği bol miktardaki patates ve patlıcan kızartmalarını alamadım. Onları deneyemedim. Bence mekan güzel. Daha güzel olanı da söyliyim size, tezgahta iş yeri sahibi olan Salih abiye laf attım ben yemek yerken o iş yaparken bir yandan muhabbet ettik. Bir daha giderim, yine köftesine doyum olur, muhabbetine doyum olmaz. Beğenir misiniz? Bilemem. Ama bir kere denenmeli en azından. Hesabı da söyleyeyim 94 tl ödedim. Ekmek arasına 3, porsiyona 7 adet köfte veriyor sanırım.
Salih abi, eline sağlık,
Gidip deneyecek olanlara afiyet olsun!
5
O... A.....
Fiyat performans olarak daha iyi yiyebileceğiniz hiçbir şey yok. Asla mutsuz kalktığımı hatırlamıyorum kesinlikle denemelisiniz ama köfte ekmek yiyin o daha güzel
1
U.... E....
İzmirden gelen arkadaşımızla birseyler atıştırmak için köfte ve içecek söyledik. Ömrümde yediğim ( stadyum köftecileri dahil ) en yağlı ve en lezzetsiz köfteleriydi. Arkadaşıma da rezil oldum...
3
L... ⛵.....
Kalabalık bir grup olarak gitmiştik. Herkes köfte ve ayran sipariş etmişti. Lezzet olarak herşey yerindeydi. Memnun ayrıldık. Konum ılarak da kolay ve işlek bir yerde.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım