Yükleniyor...
3.4 Puan
25 Yorum

Manhattan Coffee & More

Sinanpaşa Mahallesi, Şehit Dursun Bakan Sokak, No 22/A, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0212 2274335
Yorumlar (25)
4
B.... A....
küçük ve samimi bir kahveci. tatlıları da fena sayılmaz ancak iced americano’sunu şiddetle öneririm. her gittiğimde vazgeçmeden sipariş ettiğim ürün.
5
S.... Ç..........
Gayet samimi bir ortam kitap okumak ders çalışmak arkadaş ortamında eğlenmek için birebir mekan. Servisleri mükemmel çalışanları süper güleryüzlü. Kahvesi lezzetli pastaları kesınlıkle yenmeli. Müziği biraz yuksek sesli olsada rica ile kısılabilir ama çalan müzik tarzı süper. Gitmeniz kesinşikle tavsıye edilir.
5
M.... K.......
Gerek aurası gerek müzikleriyle muhteşem bir ortam. Gelen müşterilerin genc güleryüzlü olması her an herkesle arkadasvari güler yüzlü sohbetler kurabilmen cabası. Garsonları kahvesi servisi tatlıları heleki cheescake mükemmel kesinlikle yemeden gitmeyin. Bir gidince sürekli gideceğinize eminim.
4
T...... Ç..........
Müzikleri için gittiğimiz cafelerden üst terası güzel caddeyi görüyor ve orda kahve içmek cidden keyifli olabiliyor. Fiyatları da aşağı yukarı Beşiktaştaki her cafe de olabilecek fiyatlar.
1
G.... T....
3 arkadaş gittik birer kahve içtikten sonra birer çay içtik ve 5 saat oturmadık henüz 1.5-2 saat geçmesine rağmen garson sürekli masaya gelip darladı ve sonra “bir şeyler içmek zorundasınız” dedi.Yani sürekli sipariş vermiyorsanız gidin demek istedi.Çok saygısızca buldum, zaten içecekler de başarısızdı ve müzik sesi bir cafe için inanılmaz yüksek. Umarım yorumları değerlendirip daha kaliteli ve seviyeli elemanlar çalıştırırsınız.Bir çalışan,müşteriye ‘kanka’ dememeli.
1
G.... T....
3 arkadaş gittik birer kahve içtikten sonra birer çay içtik ve 5 saat oturmadık henüz 1.5-2 saat geçmesine rağmen garson sürekli masaya gelip darladı ve sonra “bir şeyler içmek zorundasınız” dedi.Yani sürekli sipariş vermiyorsanız gidin demek istedi.Çok saygısızca buldum, zaten içecekler de başarısızdı ve müzik sesi bir cafe için inanılmaz yüksek.
Umarım yorumları değerlendirip daha kaliteli ve seviyeli elemanlar çalıştırırsınız.Bir çalışan,müşteriye ‘kanka’ dememeli.
4
Б........... Б...........
Tatlı güzel bir mekan. Çalışanlar ilgili fiyatları ortalama. Çay ve kahvesi lezzetli. yolunuz düşerse uğrayıp hoş vakitler geçirebilirsiniz.
3
Ü..... E...
Mekan çok hoş. Kahveleri güzel ama öyle mükemmel değil. Tatlılarını da denemek isterdim fakat baş ağrısından kahvemi zor bitirip kalktık. Gittiğimiz saatte ortam zaten kalabalıktı bir de bunun üstüne o kadar çok müzik sesi vardı ki dediğim gibi kafam daha fazlasını kaldırmadı. Yan yana oturduğum arkadaşımı zor duyuyordum. Onun dışında gidilebilir.
4
S. Ö..
Koltukları çok rahat. Kendin al sistemli. Çay pahalı. Kahveleri güzel. Tarlı çeşitleri oldukça fazla. Görsel olarak güzel. Çayı güzel. Gelinenilir. Deneyin.
3
C.......... C..........
Çalışanlar güler yüzlü içecekler genel olarak fena değil beğenmediğinizi fark ettiklerinde hemen içeceğinizi değiştirmeyi teklif ediyorlar fakat mekan kalabalıklaştıkça siparişleri karıştırıyorlar
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım