Yükleniyor...
4.7 Puan
246 Yorum

Makana

Sinanpaşa Mahallesi, Akmazçeşme Sokak, No: 7/A, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Orta Asya
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 327 00 28
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Gel-Al
  • Banka kartı
  • Dış mekan var.
  • Kapalı alan var.

Makana Beşiktaş

Makana Beşiktaş Orta Asya Mutfağı’ndan geleneksel lezzetleri İstanbullularla buluşturuyor. Akmazçeşme Sokak’ta yer alan mekânımız, zengin Uygur Mutfağı’nın ve Orta Asya yemeklerinin eşsiz lezzetini deneyimlemek için harika bir fırsat sunuyor.

Yemek söz konusu olduğunda referans çoğunlukla onu deneyimleyenlerin sözleridir. Burada makarna yok, makana var! Özenle ve uygun hijyen koşullarında hazırlanan Asya Mutfağı’na özgü erişteler ustalarının ellerinde makanaya dönüşüyor. Daha sonra da damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor. Unutulmaz seçeneklerimiz arasında Tavuklu Makana’dan Etli Makana’ya, Dumpling’den Napolyon Pastası’na birçok ürün bulunuyor.

Et ve tavuk Uzak Doğu’ya özgü marinasyon süreci sonrası muhteşem bir lezzete bürünüyor. Makanayla buluşunca da artık tadını unutulmaz bir biçimde damağınızda bırakıyor. Bu güzel mekânda İstanbul’a taşınmış Uygur Mutfağı’nı deneyimlemek eşi bulunmaz bir keşif.

Müşterilerimiz bu eşsiz Uzak Doğu Mutfağı lezzetlerini duyduklarında bulundukları yerde de tatmak isteyebiliyorlar. Zaten tatmış olanların da yine siparişlerimiz ile imdadına yetişiyoruz! Hızlı servisimiz ve özenli paketleme işlemimizle hijyeni hiç aklımızdan çıkarmadan sizlere hizmet veriyoruz. Baharatlı/baharatsız, acılı/acısız makana seçimlerinde karar tamamen sizin! İster baharatlı ister baharatsız, ister acılı ister acısız; makana başlı başına keşfedilmeyi bekleyen inanılmaz bir lezzet! Biz demiyoruz ki, onlar diyorlar. Tadanlar, müşterilerimiz! Biz İstanbul’a makanayı sevdirdik. Çünkü biz de makanayı çok seviyoruz! Sizleri de bu lezzeti tatmaya davet ediyoruz. Hadi, makana burada!

Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!