Yükleniyor...
3.5 Puan
14 Yorum

Kiraz

Sinanpaşa Mahallesi, Şair Leyla Sokak, No 1/C, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Türk, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Telefon 0212 3276206
Yorumlar (14)
3
T.... S......
Kiraz extra kahvaltı ve mantarlı kaşarlı gözleme aldık. Bence kahvaltı tabağı çok ortalamaydı, pişi güzel değildi, gelen peynir zeytin balkaymak çok sıradandı, lezzetli buldum diyemem. Fakat gözleme için buraya gelinir arkadaş. Lezzetli ve içi boldu. Yalnız onu da fazla yağlı ve tuzlu buldum. Sabah kahvaltı için en azından mantarlı olanı tercih etmem sonraki sefer gittiğimde.
3
T. G..
Kendinizi evinizin mutfağında hissedebilceğiniz beşiktaş çarşının tam ortasında küçücük bi mekan, herşey mutfakta yanınızda yapılıyor nerdeyse tatlar ewdeki gibi taptaze ve fiyatlar cok uygun ☺️????
4
T. G..
Kendinizi evinizin mutfağında hissedebilceğiniz beşiktaş çarşının tam ortasında küçücük bi mekan, herşey mutfakta yanınızda yapılıyor nerdeyse tatlar ewdeki gibi taptaze ve fiyatlar cok uygun ☺️
3
U... E.
kiraz minik ve şirin bir yer. bir aile işletmesi, sıkıntısı ise hafta sonu talebi karşılayacak servis elemanı yetersizliği. her şeyi beklemeye başlıyorsunuz. o kalabalıkta verimlilik, kahvaltı tabağının kalitesi, yumurtanın tadı her şey bozulmaya başlıyor. yoksa normal vakitlerde çok güzel bir yer. mantarlı gözlemelerini ve acukayı çok güzel yapıyorlar.
4
K....... K.......
Tavsiye üzerine denedim ve son derece memnun kaldım. Beşiktaş'taki kahvaltıcılar sokağından sıkıldıysanız, çok güzel bir alternatif. Fiyatlar uygun, fotoğrafta yer alan kahvaltı tabağı 15 lira, çay da sınırsız, sucuklu yumurta 8 lira ve dışarda yediğim en güzel sucuklu yumurtaydı. Fiyatlar uygun olması acaba kalite nasıldır diye düşündürebilir. Ama şüpheniz olmasın, her şeyi kaliteli kullanıyorlar. Mesela ben domateslere çok dikkat ederim. Çoğu mekan özellikle kış aylarında lezzetsiz, rengi bile domates gibi olmayan ve sanki donmuş da çözülmüş gibi duran domatesleri servis etmekten çekinmez. Burada ise çeri domates servis ediliyor, bu da ürünlerin kalitesine dikkat edildiğinin bir göstergesi. Tabi bu kadar artısının yanında eksisi de yok değil. Mekanın kapalı bir kısmı yok. Bu yüzden soğuk havalarda biraz keyfiniz kaçabilir.
3
I..... S.......
Servis hizi dusuk sanırım yogunluktan kaynaklanıyor.Mantarli kasarli gozlemesi gerçekten güzeldi kaşar da mantarı da boldu Hesabı ödemeye giderken yanlışlıkla girişteki masada oturan kadının çayını döktüm çalışanlar hemen ilgilendiler sıkıntı etmeyin diyip kadının çayını tazelediler cok kibar davrandilar fiyatlar da uygun.
5
Ö..... Ş.......
Minicik, tatlıcık, şirin mi şirin kahvaltı evi :) Fiyatları uygun, doyurucu, nutellalı gözlemesiyle de göz kamaştıran bir yer :) Evet küçük, haftasonu gittiğinizde yer bulamama ihtimaliniz olan, servis konusunda yavaş ama yine de güleryüzlü çalışanları ile sevimli mekan.
3
O... Z.....
Servis hızı müşteri sayısıyla ters orantılı. Buranın öne çıkan avantajı kahvaltıcılar sokağından nispeten uzak olduğu için pek yer sorunu yaşamamanız. Ayrıca gözlemeleri beşiktaştaki bir çok kahvaltıcıya göre daha başarılı bence. Menemen ve omlet çeşitleri de iyidir. Bunlara rağmen kahvaltıda domates ve peynir bakımından çok tatmin olamazsınız.
1
E... S.....
Çok yavaş işleyen bir mekan, sipariş vermek için sizin garsondan daha çok uğraşmanız gerekiyor.Gözlemesi güzel işletme olarak vasat sonuç olarak tavsiye etmem.
3
İ.... S......
Gozleme yenilecekse tercih edilmesi gereken mekan. Mantarli gozlemesi pek guzel. Simit tabagi biraz kucuk fakat doyurucu. Ortaya menemen soylemek suretiyle tika basa doyulabilir. Fiyatlar da gayet uygun.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım