Yükleniyor...
4.0 Puan
31 Yorum

Kent Beşiktaş

Sinanpaşa Mahallesi, Sinanpaşa Köprüsü Sokak, No: 7/A, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Kahve, Çay
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0212 2582131
Yorumlar (31)
4
S.... S......
Beşiktaş köyiçinde ara sokaklarda yer alan şirin cafelerden bir tanesi. Sakin ve ferah olduğu ayrıcada sokak ve caddeden geçenleri rahat bir şekilde izleyebildiğimiz için tercih ettik. Cafe mocha ve kahve aldım. Mochası güzeldi. Fiyatları 3. Dalga kahveci ortalamasında.
1
G..... T.......
şaka gibi bir mekan, açık çay normal çaya göre 1 tl farkla veriliyor. herhalde açık yapmak için harcanılan çabaya hizmet bedeli alınıyor.
4
M.... Ç.....
Kahvelerini seviyorum ama haftasonları sigara içilen kısımda asla yer bulamıyorum oturmak için. Dekorasyonu da çok güzel, çok havalı. Fiyatlar da ortalama.
5
Y.... Y.......
Biraz arada kalmış bir mekan olmasına rağmen gün içinde epey de kalabalık. Fakat ne kadar kalabalık olursa olsun çalışanlar size bunu hissettirmiyorlar. Hepsi gayet ilgili ve güleryüzlü insanlar. Ben Cold Brew içmiştim. Sunumu da tadı da harikaydı. Zaten mekanın ambiyansı bile çok estetik duruyor. Yani ben pek sevmiştim :) Çıkın çıkın gidin!
4
E.... E....
Beşiktaş semtinin küçük, şirin kahve dükkanlarından biri. Bir çok kahve çeşidini bulmanız mümkün. Geyet güzel kahveler içebilirsiz. Personel arı gibi çalışıyor, siparişleri hızlı ve doğru getiriyorlar. Demlik çaylarını da asla eksik etmezler. Fiyatlar biraz yüksek olsa da tavsiye edilir.
4
Ö.... D....
beşiktaş'ta güzel zaman geçirebilecek yerlerden biri. çalışanları gerçekten çok tatlı. bilmediğim egzotik kahveleri sorduğumda sabırla anlattılar. damak tadıma uymayacağını düşündüğüm için boşnak kahvesini denedim. sert kahveleri seven biri olarak hoşuma gitti. fiyatları da ortalama. diğer kahvecilere göre ne ucuz ne de pahalı. çay fiyatı ise 5 liraydı sanırım. artık kahvehaneler dışında ucuz çay içmek çok zor olduğu için bu konuda da herhangi bir eleştiri yapamayacağım.
4
G..... Ç....
Halıcı ile bitişik bir cafe ilginç gelsede başarılı bir mekan olmuş. Beşiktaş’ta ortamı samimi, sohbet edebileceğiniz yerlerden biri. Genelde kalabalık oluyor fakat çay kahve içip rahatsız edilmeden oturabilirsiniz. Fiyatlar ortalama, çayı biraz daha uygun olabilir????????????????
4
G..... Ç....
Halıcı ile bitişik bir cafe ilginç gelsede başarılı bir mekan olmuş. Beşiktaş’ta ortamı samimi, sohbet edebileceğiniz yerlerden biri. Genelde kalabalık oluyor fakat çay kahve içip rahatsız edilmeden oturabilirsiniz. Fiyatlar ortalama, çayı biraz daha uygun olabilir
3
B.... B....
Şair Nedim Caddesi'nden çarşı'ya inerken sağ kol üzerinde, halıcı ile bitişik bir kahve mekanı. Bölgede buluşma mekanı. İçeride ve dışarıda oturma grupları vardır. Kahve ve diğer ürünler çok özellikli olmasa da konum itibariyle tercih nedenidir. Sohbeti bol...
5
S....... S.......
İkram edilen menengiç kahvesi efsane???????? çok içten sıcak bi mekan rahatlıkla tavsiye edebileceğim bi isletme. Servisi ve garsonları da çok iyi
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım