Yükleniyor...
4.0 Puan
8 Yorum

Kanatçı Canbaba

Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, Hattat Tahsin Sokak, No 23/A, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Yorumlar (8)
4
B.... B....
Cadde kenarı, kaldırım üstü, içeride ve dışarıda oturma grupları olan oldukça küçük bir mekan. Menü zengin değil ancak kanat, tavuk ve bıldırcın çevirmeleri daha mekanın önünden geçerken görsel çekiciliği ile dikkatleri üzerinde topluyor. Patates ve soğanları da ayrı bir lezzet. Evde yemek üzere tüm çeşitlerinden paket yaptırdığımız bu lezzetlerin tatları ve sunuşları güzel. Mekan küçük ancak Menü çeşitliliği lezzetli ve özenli hazırlanıyor ve sunuluyor. Fiyat kalite dengeli ve fiyat makul. Özel...
5
G............. G.............
Közlenmiş patatesler harikaydı. Kanatlarda, diğer yediğim kanatlara, göre farklı bir sos kullanılmıştı ve kesim şekilleri de farklıydı. Çalışanları da oldukça ilgili. Hızlı ve lezzetli bir yemek için çok iyi bir tercih.
5
G.... Y...
Közlenmiş patatesler harikaydı. Kanatlarda, diğer yediğim kanatlara, göre farklı bir sos kullanılmıştı ve kesim şekilleri de farklıydı. Çalışanları da oldukça ilgili. Hızlı ve lezzetli bir yemek için çok iyi bir tercih.
3
A.. A..
Beşiktaş'taki mekanı eve siparişte denedim. Hızlı, özenli ve sıcak geldi siparişim. Kovada 6 parça kanatın yanında köz patates hediye. Baharat da gönderilmiş. Kanatlar lezzetli, marine sosu iyi.
2
B.... B....
Kanat ve but denediğim ne çok iyi ne çok kötü diyeceğim bir lezzet. Kanatlar bugüne kadar kanatçılarda yediğim standarttan biraz daha farklıydı. Yanında közde pişmiş patates de veriyorlar. Yorumlara güvenip gittim ama biraz abartı buldum.
5
S..... S.....
Pişmiş bütün tavuğu büyük gerçekten çok güzel, gittiğinizde sizi güler yüzüyle karşılayan insanlarin olmasi kendizi iyi hissettiriyor ????????
5
S..... S.....
Pişmiş bütün tavuğu büyük gerçekten çok güzel, gittiğinizde sizi güler yüzüyle karşılayan insanlarin olmasi kendizi iyi hissettiriyor
3
E.... G....
Közde kanat yapan birçok yerin aksine Kanatçı Can Baba'da tavuklar pişmemiş gelmiyor. Et oldukça lezzetli ve közün tadı damağınıza bir değiyor. Kanatların yanında gelen soğan oldukça keyifli. Mekan küçük salaş bir yer ama temiz. Beşiktaş'a yolunuz düşerse deneyim derim.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım