Yükleniyor...
4.0 Puan
4 Yorum

Goche's Coffee

Sinanpaşa Mahallesi, Beşiktaş Caddesi, No: 9/A, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Kahve, Çay
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0532 5591965
Yorumlar (4)
3
G.... T......
Konumu çok güzel, işe giderken kahvaltı etmediyseniz ve kahve içmek istiyorsanız bir seçenek olabilir. Dekorasyon ve çalışanların ilgisi iyi. Sandviçler günlük geliyormuş. Jambonlu sandviçleri güzeldi , doyurucuydu ama peynirli sandviçlerini hiç beğenmedim. Filtre kahve sık tüketiyorsanız ve çekirdekten , kavurmadan biraz anlıyorsanız kahvelerini beğenmezsiniz. Şahsen ikidir şans vermeme rağmen büyük hüsran yaşıyorum. Bi daha kahve için uğramam ama sandviç alabilirim
4
Y.................. Y..................
Taze ürünler ve lezzetli kruvasanları var. Mozzarellalı sandviçteki peynir kalitesine daha çok özenilmesini rica ederim. Kahveler de ortalamanın altında değil. Ancak kahve bağımlılığınıza bağlı olarak değerlendirmeleriniz değişkenlik gösterebilir.
5
T...... K.....
Yol üstünde olan kahveleri çok lezzetli bir mekan. Fiyatları da gayet normal bir düzeyde. Çalışanlar da çok güler yüzlü, kahvenizi alıp oturup kahvenizi içebileceğiniz veya alıp gidebileceğiniz bir yer. Biraz küçük olduğu için daha çok alıp gitmelik gibi ama ben her seferinde oturdum. Gayet güzel.
4
D............. D.............
Beşiktaş Akaretler durağının hemen orada olan küçük bir kafe. İçeride bir iki tane masa var ama take away için daha uygun bir yer. Cold brewlarını denemiştim, baya iyiydi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım