Yükleniyor...
3.4 Puan
99 Yorum

Define Büfe

Sinanpaşa Mahallesi, Ortabahçe Caddesi, No 27/B, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Yorumlar (99)
3
X..... N..
Lokasyon olarak çok iyi bir durumda ama lezzet olarak maalesef bunu söyleyemem evet çok kötü değil ama o kadar da iyi değil döner konusunda daha iyi olabilirler
4
E.. E..
Tadı yıllardır değişmedi. Her ısırıkta çocukluğuma dönüyorum. Personel neden suriyeli oldu. Daha ucuz diye onları çalıştırmanız beni çok rahatsız etti. Onun dışında biraz pahalı ama lezzete oranla kabul edilebilir.
1
R.... R.
Esnaflıktan nasibini almamış saygısız bir mekan sahibi, hijyene önem vermeyen çalışanlar, yanık bir döner. Başımdan geçen şudur: kararı siz verin. mekan sahibi yan masamdaki kıza dönerini methettikten sonra bana dönerek benim de onaylamamı bekledi. "Biraz yanık sanki bu sefer" dediğim için "Git başka yerde ye. Bir daha burada yeme o zaman" diyerek azar işittim. 30 senedir dönerini yediğim bu mekana bir daha uğramayı düşünmüyorum.
4
Z.... Z....
Beşiktaş Çarşı’da Asım Usta’dan sonra en iyi döneri yapan yer diyebilirim. Zomato’da puanı görünce şaşırmıştım ama büfe olduğu için beklentiyi yüksek tutmayayım diyerek gidip denedim. Döneri beklediğimden daha lezzetliydi, yağ oranı bir tık fazlaydı. Onu da azaltırlarsa süper olur. Fiyatlar diğer büfelere göre biraz yüksek gelebilir ama kalitesine göre hak ediyor.
5
M..... D.
Beşiktaş'ın simge dönercisi. Yıllardır değişmeyen tadı ve hizmeti ile efsane yer. Self servis . Yolu semte düşenlerin mutlaka uğraması lazım. Islak hamburgeri de fena değildir
5
S.... S....
Döneri lezzetli. Dürüm döner ve pide döner yemiştim. Biraz daha doyurucu yapabilirler fiyata göre. Servis hızlı
5
S.... B.....
Döneri lezzetli. Dürüm döner ve pide döner yemiştim. Biraz daha doyurucu yapabilirler fiyata göre. Servis hızlı
3
T....... T.......
3
T....... T.......
3
T....... T.......
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım