Yükleniyor...
3.6 Puan
113 Yorum

Bi Kahvaltı

Sinanpaşa Mahallesi, Ihlamurdere Caddesi, Çelebioğlu Sokak, No 21-23/B, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 75.00 TL
Telefon 0212 2583423
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Banka kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (113)
1
S..... M.......
Mekan gereksiz abartılmıştı ve garson bizimle resmen çay pazarlığı yaptı. Serpme kahvaltının yanında sınırsız çay olmadığını söyleyip bize ekstra 1 çay ikram ettiğini söyledi bizde dayanamayıp kalktık kesinlikle tavsiye etmiyorum.
4
A A
serpme kahvaltı fiyatları değişmiş o yüzden tekrardan menü görseli eklemek istedim. biz iki kişilik full serpme kahvaltıyı 3 kişi yedik, 4 kişi de yermişiz beklediğimizden fazla doyurdu bizi. uzun zamandır bu kadar keyif alarak kahvaltı yapmamıştım. hafta içi olduğu için sınırsız çay da vardı. acuka ve menemen en beğendiklerimdi. pişi benim beğendiğimden bir tık yağlıydı ancak damak tadına göre farklılık gösterebilir elbette. reçel ve bal iyiydi ama tam tadları alınamıyordu. beşiktaş’ta kahvaltı yapmayı düşündüğümde tekrardan geleceğim bir yer oldu benim için.
2
H..... H.....
Çok abartılmış bir yer olduğunu düşünüyorum. Genel olarak fiyat performans bakımından uygun olsa da hazır market peynirleri, donmuş patates kızartması, kalitesiz balları ve samimiyetsiz garsonlarıyla ne yazık ki benim kalbimi kazanamadılar. Başta birer çay ikram ederiz dedikten sonra her şeyin parasını almaları da cabası. Bir daha aramam diye düşünüyorum.
2
B.... B..
Çeşit olarak yeterli değildi , menemen fazla suluydu , bal rezalet katılaştırılmış şerbet gibiydi asla gerçek balla alakası yoktu, reçel vasattı , çikolata güzeldi, garson ilgisi kötüydü, yetişemiyorlardı. Çatallar simetri hastaları için baya sinir bozucu ????
2
B.... B..
Çeşit olarak yeterli değildi , menemen fazla suluydu , bal rezalet katılaştırılmış şerbet gibiydi asla gerçek balla alakası yoktu, reçel vasattı , çikolata güzeldi, garson ilgisi kötüydü, yetişemiyorlardı. Çatallar simetri hastaları için baya sinir bozucu
3
B.... S....
2 kişilik serpme kahvaltı o fiyata daha çeşitli olması gerekirdi. Menüye bakınca fiyatlar yüksek. Güleryüz ve hizmetten memnunuz.
5
V... Y....
Bölgede yiyebileceğiniz en iyi kahvaltıyı en ucuza yiyorsunuz. İşletmecileri yanlış hatırlamıyorsam Karadenizli. Gayet samimi insanlar, hizmet eden garsonlar da bir o kadar iyiler. Serpmeyle gelen bal şahaneydi, çay için de öyle saatlerce beklemiyorsunuz. Menüye dahil olan menemen de bazı yerler gibi baştan savma yapılmıyor. Ayrıca illa serpme yemek zorunda değilsiniz. Siz abiye söyleyin o size yine şahane bir masa kuruyor. Özellikle tüm bunlara sokakta insanların arasında kahvaltı yapmaktansa arka bahçelerinde sakin sakin kahvaltı yapmak çok iyi bir imkan. Bu zamana kadar sanırım 4 ya da 5 kez gitmiştim, hakkını teslim etmek bugüne nasip oldu.
5
V... Y....
Bölgede yiyebileceğiniz en iyi kahvaltıyı en ucuza yiyorsunuz. İşletmecileri yanlış hatırlamıyorsam Karadenizli. Gayet samimi insanlar, hizmet eden garsonlar da bir o kadar iyiler. Serpmeyle gelen bal şahaneydi, çay için de öyle saatlerce beklemiyorsunuz. Menüye dahil olan menemen de bazı yerler gibi baştan savma yapılmıyor.

Ayrıca illa serpme yemek zorunda değilsiniz. Siz abiye söyleyin o size yine şahane bir masa kuruyor.

Özellikle tüm bunlara sokakta insanların arasında kahvaltı yapmaktansa arka bahçelerinde sakin sakin kahvaltı yapmak çok iyi bir imkan. Bu zamana kadar sanırım 4 ya da 5 kez gitmiştim, hakkını teslim etmek bugüne nasip oldu.
2
D.... K........
Aslında daha önce gidip memnun kaldığım bir mekandı. Çalışanlar kibar, güleryüzlü, yiyecekler lezzetli. Ancak bugün alt kattan ekmek sepetlerini getiren kişinin yere düşen ekmeği alıp, tekrar sepete attığını görünce bir daha gidilmeyecek yerler arasına girmiş oldu Bi Kahvaltı.
2
D.... K........
Aslında daha önce gidip memnun kaldığım bir mekandı. Çalışanlar kibar, güleryüzlü, yiyecekler lezzetli. Ancak bugün alt kattan ekmek sepetlerini getiren kişinin yere düşen ekmeği alıp, tekrar sepete attığını görünce bir daha gidilmeyecek yerler arasına girmiş oldu Bi Kahvaltı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım