Yükleniyor...
2.7 Puan
90 Yorum

Beşiktaş Ahtapot Restaurant

Sinanpaşa Mahallesi, Köyiçi Meydan Sokak, No 2/B, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze, Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 320.00 TL
Yorumlar (90)
5
K.... A......
Beşiktaş balık pazarında lezzetli mezeler eşliğinde rakı, balık keyfi yapılabilecek güzel mekanlardan biri
5
Y.... A......
2
B.... V...
Ahtapot’un ambiyansını severim ancak son ziyaretimizde yemekler fiyaskoydu. Kalamar kurumuştu, geri gönderdik. Balığı da kurutmuş lezzetini kaçırmışlardı. Meze çeşitlerini keşke biraz arttırsalar, ekmek kalitesini yükseltseler. Şu haliyle ödediğimiz para bana hiç yerinde gelmedi. Böyle tarihi ve kimliği olan kıymetli bir mekanı daha iyi işletseler keşke.
1
A..... A.....
Dün akşam alkol kullanmayan 2 arkadaşımla buraya gittik daha öncesinde de ben defalarca geldim buraya fena değildi ancak dün 2 duble rakı bi meze bi peynir aldım ve çay söyledim diğer arkadaşlar da 2 şer çay içtiler daha sonrasında normalde hesaba eklenmeyen çayın hesaba yazıldığını ve 1 çayı 10 TL den girdiklerini anladım 60 lira çaya verdim 60 lira ayıp be kardeşim illa her oturduğumuz da yemek yememiz 10 tane meze mi almamız lazım kasadaki garsona suç atıyor garson kasaya suç atıyor bir daha hayatta gitmem kimseyi buraya göndermem size de tavsiye etmem tam olarak söğüş mekanı
4
Q................ Q................
4
Q................ Q................
4
Q................ Q................
3
O...... O......
Mezeler lezzetili sayılır, Çocuklara da küver alıyorlar. Bedelin % 10 u servis ücreti de alınıyor. Fiyatlar fikrimce oldukça yüksek.
1
N.. N..
Kazıklıyorlar insanı kesinlikle gitmeyin fazladan ekliyorlar hesaba!!!!!  Hesabı mutlaka kontrol edin. Düşük miktarda yiyecek/içeceğe rağmen fiyat çok yüksekti. İyi yorum yapanlara dikkat edin,hepsinin 1 ya da 2 yorumu var. Kendi adamlarına yazdırıyorlar.
1
I...... C...
Garsonların servisi iyi olmamasına rağmen hesabın yüzde 10'u garsoniye alıyorlar.Bu durumu sorduğumda ciddiye almayıp alaycı şekilde yaklaştılar!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım