Yükleniyor...
2.7 Puan
23 Yorum

Beerport

Sinanpaşa Mahallesi, Barbaros Bulvarı, Çiğdem Sokak, No 27, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Telefon 0212 2603999
Yorumlar (23)
3
G............ G............
Maalesef ki eski havası, tadı yok. Yiyecekler ortalama lezzette, fiyatlar İstanbul için normal seviyede. Uzun zamandır gitmiyordum, son gittiğimde beşamel soslu tavuk istedim ancak ne sos beşamele benziyordu, ne tavuğun bir lezzeti vardı. Ek olarak mekan çok sıcak ve bir kaç köşeye yerleştirdileri vantilatörler yeterli gelmiyor. Bir daha tercih edeceğimi sanmıyorum.
2
J... U...
Yıllar önce çokça gittiğim mekandı yıllar sonra tekrar gittim ama ücretler tabii artmış ve hizmet maalesef çok kötü olmuş :( Garsonlar o kadar ilgisiz ki anlatamam ...
2
U.... C..
Konumuna göre fiyatları gayet yerinde, ancak garsonlar çok tecrübesiz. İki defa bira döküldü biri üstüme diğeri yan masaya. Bunun dışında en önemlisi, sandalyeleri inanılmaz kötü. Belki müşteri oturma süresini minimalize etmek için bilinçli yapıyorlardır, ancak dün gece bel ağrısından uyuyamadım belim mosmor olmuş gibi bir ağrı var. Mecbur kalmadığım sürece bir daha gider miyim emin değilim, sandalyeleri değiştirmedikleri sürece.
1
V..... K.......
Sipariş vermek için servis görevlisinin keyfini beklemeye ve sonrasında küfür yemeye niyetiniz varsa tavsiye ederim. 9-10 yıldır geldiğim mekan kendini bilmez bir çalışanı nedeni ile 10 yıllık müşteri deneyimimi silip atmaya yetti ????????
1
V..... K.......
Sipariş vermek için servis görevlisinin keyfini beklemeye ve sonrasında küfür yemeye niyetiniz varsa tavsiye ederim. 9-10 yıldır geldiğim mekan kendini bilmez bir çalışanı nedeni ile 10 yıllık müşteri deneyimimi silip atmaya yetti
2
A.. H......
Well. Beer and burger by the sea, such a pleasant idea I was looking for two days ago in Beşiktaş. I really hoped that I'd find it in this place. Unfortunately, I did not. Their special burger (port burger) wasn't good, the service was bad, and it was kind of expensive.
1
M... F...
İlk başta kahve istedim barista erken çıktı dediler ve kahve söyleyemedim. Bundan sonra ada çayı sipariş berdim gelen çay sallama çay ve 12 liraya geliyor. Tek kelimeyle rezalet sakın gelmeyin buraya insanı ahmak yerine koyuyorlar.
3
E.... E....
Vapur iskelesine yakın olduğu için, bizim için bir buluşma noktası oldu. Konumu sebebiyle olsa gerek fiyatlar biraz yüksek. Yemek lezzeti de ortalama denebilir. Ufak bir şeyler atıştırırım, biraz sohbet eder kalkarım diyorsanız tercih edilebilir
3
S..... B....
Beerport Beşiktaş’ta eskiden beri çok sık gittiğim ve beğendiğim bir yerdi.Uzun zaman sonra tekrar gittiğimde eski hizmet kalitesini bulamadığımı söyleyebilirim.Aldıkları ücretin tam karşılığını hizmet kalitesi olarak alamadığımı söyleyebilirim.
1
A.. H..
Fiyatlar aldiginiz hizmeti karsilamiyor. Birayi soğuk bile getiremiyen ve garsonlar kaba ve is bilmez. Iyi bir mekan goruntusu vermesinin disinda eski halinin yerinde yerler esiyor. Tercih etmeyecegim bir daha
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım