Yükleniyor...
3.1 Puan
18 Yorum

Bahçe Büfe

Sinanpaşa Mahallesi, Barbaros Bulvarı, İskele Meydanı, No 26, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Fast Food, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0212 2618730
Yorumlar (18)
1
E... E...
Çok salaş bir yer ve pek temiz değil. Çok kötü limonata yapıyorlar çok beklentiniz olmasın çok daha kaliteli ve aynı fiyatta hizmet veren yerler var
4
G...... G......
Yıllardır Beşiktaşta hizmet veren cafe gibi birçok oturma yeri olan köprüaltında bir büfe burası. Çok salaş bir ortamı var ancak burada oturup tavla oynamak eğlenceli oluyor. Büfe olduğu için çok beklentiye girmemelisiniz ama buranın yiyecek ve içecekleri standart lezzetlere sahip, kötü değiller.
3
Ç....... K.......
İlla bahçe büfede oturacağım diyorsanız bayat çaya hazırlıklı olun. Ancak bahçe büfe kültürü ayrıdır, mudavimcidir. Çocukluktan ergenlige oradan da orta yasliliga uzanan geçmişi vardır. Saygıdır :)
4
Y.... H.......
İki ciğer iki ıslak yemeden geçersek bi boşluk oluyor. Kendimizi kötü hissediyoruz. Aslında incirli şubesi müdavimi olduğumuz yerdir. Bir izmir büfeleri kadar olamasada istanbulda gidiyor işte.
2
A.. Y..........
Beşiktaş'ın göbeğine masa sandalye atıp cafe gibi işletilen bir yer. Aslında baktığımızda gözümüzün önünde günden güne büyüdü ve gelişti. Baya kötü bir yer aslında ama her daim tavla oynamak için gittiğimiz bir yer. Kaşarlı tostu iyi yapıyorlar. Tek ve en iyi olduğu konu 24 saat açık olması ve çay olması.
3
O.... K......
Avantajları: 24 saat açık. Beşiktaş Limanında merkezde. Fast food, dondurma, çay-kahve çeşitleri, tavla, rahat masa ve sandalyeler. Deniz havası, sigara içilebilir. Dezavantajları: Yavaş servis, ortalama lezzet, birazcık yüksek fiyat( kaliteye göre), azıcık da temiz değil. Sonuç olarak gecenin 4ünde gidip çay tavla yapabilirsiniz gayet de güzel olur ????
3
O.... K......
Avantajları: 24 saat açık. Beşiktaş Limanında merkezde. Fast food, dondurma, çay-kahve çeşitleri, tavla, rahat masa ve sandalyeler. Deniz havası, sigara içilebilir. Dezavantajları: Yavaş servis, ortalama lezzet, birazcık yüksek fiyat( kaliteye göre), azıcık da temiz değil. Sonuç olarak gecenin 4ünde gidip çay tavla yapabilirsiniz gayet de güzel olur
3
O.... K......
Avantajları: 24 saat açık. Beşiktaş Limanında merkezde. Fast food, dondurma, çay-kahve çeşitleri, tavla, rahat masa ve sandalyeler. Deniz havası, sigara içilebilir.

Dezavantajları: Yavaş servis, ortalama lezzet, birazcık yüksek fiyat( kaliteye göre), azıcık da temiz değil.

Sonuç olarak gecenin 4ünde gidip çay tavla yapabilirsiniz gayet de güzel olur
2
S.... B.......
Çok uzun zamandan beri beşiktaşta uğradığım mekanlardan biri. Özellikle ciğerini ve dilli kaşarlı tostunu cok severdim. Ama son bir kaç seferdir eski kalitesini bulamıyorum. Bugün yedigim dilli kaşarlı tost çok kötüydü.
2
R... K..........
Baya kaldirim uzerine kurulmus anlamsiz bi yer. Bjk motor iskelesine yakin olmasi sebebiyle tercih edilebilitesi yuksek. Yemek namina bisi yemek pek mantikli degil. Ayrica cok gurultu var. İnsanin kafasi sisiyor. Mecbur degilseniz oturmaya gerek yok.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım