Yükleniyor...
3.1 Puan
11 Yorum

Sarnıç Cafe

Cihannümma Mahallesi, Barbaros Bulvarı, No 37, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food, Izgara, Kumpir
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Telefon 05323442121
Yorumlar (11)
1
K.... A.....
Örnek menüde kumpir fiyatı 8 lira olarak yazıyordu ona güvenerek gittik ve orada sadece kumpirin patetesinin fiyatının 12 TL olduğunu gördük. Ek malzeme tanesi 1,5 liraydı. Normal bir tane küçük kutu kolaya 6 TL verdik. Kumpir normaldi ama malzemeyi az koymuşlardı. Bildiğin sadece patates yedik.
3
Z..... G......
Kumpiri gerçekten aşşırı lezzetli ???? Servis fena değil ama güler yüz sıfır???? Küçük bir çocuk gibi azarlanmaktan korkabilirsiniz.Umarım normalde böyle değildir ve ben kötü günlerine denk gelmişimdir
3
Z..... G......
Kumpiri gerçekten aşşırı lezzetli
4
M..... G.....
Kumpirini çok sevdiğim mekan. Öğrencilik zamanından beri her önünden geçtiğimde canımı çektirmiştir. Kumpir yemek için Beşiktaş'taki en başarılı adres bence. Ufaktır ama samimidir. Fiyatlar ise ideal.
4
M..... M.....
Kumpirini çok sevdiğim mekan. Öğrencilik zamanından beri her önünden geçtiğimde canımı çektirmiştir. Kumpir yemek için Beşiktaş'taki en başarılı adres bence. Ufaktır ama samimidir. Fiyatlar ise ideal.
4
A.. A..
Yıllardır aynı yerde hizmet verir. Şimdilerde güzel bir de açık hava bölümü var. Namını kumpir ile yapan mekan. Çok lezzetli ve iyi malzemeli kumpiri. Yaklaşık 14 tl'ye kumpir ve çay ikilisini tercih edip mutlu ayrılırsınız.
5
O... G.......
abartısız yazıyorum istanbul'da ki açık ara en iyi kumpiri yapan yerdir. yedikten sonra anlarsınız ortaköy'dekiler filan hikayedir. sadece kumpir değil ek ürünler de kendi kendine yenecek kadar lezizdir.
4
D.... D....
Neden bu kadar az oy almış ki. Bence Beşiktaş sınırları içinde kumpir yenebilecek en iyi mekandır. Fiyatları ortalama. Malzemesi kaliteli. Ortaköy e gidemem derseniz sarnıç iş görür bence.:)
1
B..... D....
Bir zamanlar kumpirini çok sevdiğim için sık giderdim. Geçen hafta soluklanmak için oturdum. Hem hizmeti hem temizliği kısaca herşey rezaletti. İlgilenen kişinin elleri bile pisti. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
1
D.... S.....
Kötü...Gerçekten kötü...Personel malzeme için ek ücret ödemeniz gerektiğini belirtmiyor ve ürünleri sayıyor. Sonra Gelen hesapla başbaşa kalıyorsunuz ve lakayıt bir şekilde yüzlerinde bir ifade var. Bugün gittik ve 37 tl 2 kişi fiyat ödedik. Eve dönerken de mide bulantısıyla döndüm. Midede resmen berbat bir yağ bırakıyor. Gerek tat gerek fiyat olarak hiç memnun etmedi. Tat olarak begenilecek birsey olsaydı ücreti es gecerdim ama vasattı. Ortaköy de bile yediğin kumoirin hakkını veriyorsun. Gittiğiniz zaman es geçin sakın semtine bile gitmeyin.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım