Yükleniyor...
2.9 Puan
50 Yorum

Sampi

Cihanümma Mahallesi, Barbaros Bulvarı, No: 13/1, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 65.00 TL
Telefon 0212 2363535
Yorumlar (50)
2
B.... I....
Servis yavaş, pide tuzlu, Bafra pidesine pişer pişmez yağ sürülür, yağ eksik, künefe var diyorlar (ne Fıstık ne kaymak var). Kısaca çok gidilesi bir yer değil.
1
D.... D....
Dünyanın en kötü işletmesi. Siparişlerimizi yanlış getirdiler, daha sonra düzeltmek için getirdikleri de yanlış geldi. Sipariş verdiğimiz pidenin fiyatı 19.50 lira olmasına rağmen, kafalarına göre değiştirdikleri pidenin fiyatını ödedik 21,90. Garsonlar aşırı derecede saygısız. Gittiğinize pişman olacağınız bir yer. Paranın boşa gittiği, pidelerin aşırı kötü olduğu bu yeri kimseye tavsiye etmem.
4
B...... G.......
Çalışanları güler yüzlü ve nazik , kıymalı pidesini denediğim için onun üzerinden konuşmak gerekirse malzemesi bol , lezzetli ve çıtır çıtır , pidesi beklentimin çok çok üstünde açıkçası bu kadar leziz bir pide beklemiyordum ama servis çok yavaştı pide anadoludan geliyor zannettim:)
2
G...... G......
Ben buranın lezzetlerini beğenmiyorum. Özellikle etli olan yiyeceklerindeki etin tadı çok ağır geldi bana, sindirmem çok zor oldu. Çorbası bile çok iyi değildi. Mekanın özensiz olduğunu düşünüyorum.
5
B.... Y..........
Buranın pidelerini çok beğeniyorum. Favorim kavurmalı kaşarlı :) Kuşbaşılı kaşarlı da güzel. Tatlı olarak katmeri denedim ve onu da çok beğendim. Şeker miktarı çok ideal, baymıyor.
1
Y.. K..
Kaşar peynirli pide söyledik kaşar peyniri hariç peynir koymuşlardı bunu belirtmeme rağmen yumurta ile karıştığı için öyle içine hem kaşar hem de beyaz peynir koyuldu dediler fakat içinde kaşar peyniri yoktu ve pidenin tadı da berbatti pidenin tadını geçtim insanları enayi yerine koymaya çalışması daha da sinir bozucu bunun üstüne bir de ezan okununca şarkıyı kapatıyor sanki günah işlememiş gibi bu nasıl bir inancsa artık ....
1
M M
Kaşarlı pide istememize rağmen beyaz peynirli geldi belirttiğimiz zaman yumurtadan belli olmuyor kaşarlı o denildi ancak pidede ufacık bir kaşar tanesi bile yoktu. Pidenin tadı ise ortalamanın çok çok altındaydı. Bizimle ilk ilgilenen kız güleryüzlüydü ancak şikayetimizi belirtmemizin üstüne enayi yerine koyulmamız hiç hoşuma gitmedi. Beşiktaşta bu fiyata yenilecek bir sürü şey varken asla tercih edilecek bir yer değil. Masamızda peçete de yoktu yan masadan kendimiz aldık dikkat edilmesi gerekiyor. Bir daha tercih edeceğim bir yer değil maalesef.
4
M....... K....
Kalitesi ve lezzeti değişmeyen yerlerden birisi. pidelerini rahatlikla deneyebilirsiniz.Hizmet biraz yavaş. Fiyatlar ise biraz yüksek Seda Kavak
1
F.... Y.....
Servis inanılmaz yavaş. Yemekler masaya aynı anda gelmiyor. İnsanlar birbirini beklerken bekleyenin yemeği soğuyor. En basit döner bile en son gelebiliyor. Aceleniz var ve karnınız çok az ise tercih etmeyiniz.
4
İ....... İ.......
Ambiyans güzel, yemekleride güzel ama mantısını çok tavsiye etmem. Pidesini özellikle tavsiye ediyorum. Eksi yanı fiyatları diğer yerlere göre fazla
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım