Yükleniyor...
3.4 Puan
5 Yorum

Önder Döner

Cihannüma Mahallesi, Eski Yıldız Caddesi, No 1/6, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food, Izgara, Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Yorumlar (5)
5
A....... ç.....
Yerleşik güzel bir mekan. Personel ilgileniyor. Garsonlar gereksiz yere başınızda beklemiyor. Sizin istediklerinizi getiriyorlar. Üst kat manzarası var çok huzurlu bi yer. Tavsiye ederim aileniz ile güzel bir yemek yersiniz.
2
B.... Y..
Kalite düşük, hizmet kötü ve garsonların asık suratları insanı rahatsız ediyor. Yemek sonrası içilen çay için para istiyorlar ve bunu garsonlar kasaya atlayarak bir de çayı var diyerek yapıyorlar. Bu rahatsız edici. Fiyatlar normal.
3
S.... D......
Genelde üst katını tercih etmenizi onerdigim güzel bir mekan .Garsonlarda pek bir Güleryüz ve samimiyet yok ancak fiyatlar oldukça uygun . Tat idare eder derecede . Genel olarak aceleniz olduğunda ve canınız güzel bir döner çektiğinde gidebileceğiniz küçük güzel bir mekan .
3
M..... ş.....
önder büfe büfeden çok her şey olan bir yer lezzetli yemek ve döneri var. giriş katı yol kenarı rahatsız ediyor beni genelde üst katı tercih ederim sizede tavsiye ederim.
4
Y....... Y.......
A very cheap bufet that mostly serves for students and workers around. The chicken pide is my favourite, very cheapl delicious. If you dont have both time and money this place definately helps!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım