Yükleniyor...
2.9 Puan
19 Yorum

Moona House

Cihanümma Mahallesi, Barbaros Bulvarı, No 25/A, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 90.00 TL
Telefon 0553 4321702
Yorumlar (19)
1
G....... S....
Gold listesinde olmasına rağmen Gold kullanmanıza izin vermiyorlar, neden hala üyesiniz diye sorunca da cevap vermeyip geçiştiriyorlar. Menüsü de buradakinden farklı, daha az seçenek var. Boşa gitmeyin, vakit kaybı.
1
S.... S....
Daha öncede gelme imkanımız olmuştu ve alkolsüz kokteyllerinden denemiştik. Virgin mojito adı altından sprite ve şeker şurubu karışımı vasat birşey gelmişti önümüze. Bugün ise White chocolate mocha sipariş ettik böyle birşey geldi. Markette satılan paket mochalarla falan yapıldığını düşünüyorum aynı öyleydi çünkü ve çok kötüydü. Daha da gitmem.
1
B..... K......
Zomato gold geçmiyor
1
G.... G....
1
G.... G....
2
H..... H.....
Gold kullanımı için gittik. İlk olarak bonfile söyledik bir süre sonra çalışan arkadaş bonfile olmadığını söyledi ve etli quesadilla söyledik. Quesadillayla hiçbir alakası olmayan fotoğraftaki yemek geldi. Bunun quesadilla olmadığını ama sorun olmadığını yiyebileceğimizi söyledik. Fakat etlerin çoğu o kadar sinirliydi ki ne kadar çabalasak da çiğneyemedik. Daha sonra restoran yetkilisi geldi ve asıl aşçılarının bugün olmadığını yardımcı aşçının yaptığını ve etlerin bonfileden yapıldığını söyledi. Hani o ilk siparişte olmayan bonfile. Yemek olarak talihsiz bir deneyimdi 1 yıldız vermem gerekirdi fakat normal seviyelerinin bu olmadığını düşündüğümden dolayı 2 verdim.
5
T..... E.....
Dün akşam zomato gold kullanma amacıyla gittik ve şuana kadar zomato gold kullandığım en iyi işletmeydi diyebilirim. Maraşlı İşletmeci abimiz bize çok sıcak davrandı ve yemekler 10/10 du. Zaten mekanın ambiyansı ve sıcaklığı direkt kendine çekiyor. Abimiz ne gördüyseniz onu yazın lütfen eksik veya fazla olmasın diye de uyardı:) çıkarken artık favori mekanımdır
5
L..... U...
Zomato Gold'u sorunsuz kullandık. Çalışanlar oldukça ilgili ve servis hızlı. Yemek çeşitleri ve lezzeti konusunda da oldukça memnun kaldık.
4
S..... Ç.........
Gold ayrıcalığı ile gittik. Çok güler yüzlü, misafirperver davranıldı. Yemeklerden gayet memnun kaldık. Fiyat performans olarak gayet başarılı. Konumu gereği çok gürültülü bir lokasyon. Pek oturup zaman geçirilebilecek imkan yok maalesef. Ye ve kalk için ideal ????????
4
S..... Ç.........
Gold ayrıcalığı ile gittik. Çok güler yüzlü, misafirperver davranıldı. Yemeklerden gayet memnun kaldık. Fiyat performans olarak gayet başarılı. Konumu gereği çok gürültülü bir lokasyon. Pek oturup zaman geçirilebilecek imkan yok maalesef. Ye ve kalk için ideal
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım