Yükleniyor...
4.5 Puan
6 Yorum

Irmak Mantı

Cihannüma Mahallesi, Yıldız Caddesi, No 40/B14, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0212 2580697
Yorumlar (6)
5
C.... Ö.......
Manolya tatlısını çok sevdim. Çalışanlar güler yüzlü. Ortam sıcak. Yemekler çok güzel. Böyle güzel bir mekan için teşekkkür ediyorum. Arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim ♥️
5
A.... E............
Ev yemekleri cok guzel ve taze. Manolya tatlisi cok iyiydi. Etraftysaniz ugrayin pisman olmayacaksiniz :) women owned business olmasi da cok iyi
5
B..... A.....
Fiyat / lezzet performansi oldukca iyi. Gunluk olarak ev yemekleri yapiyorlar. Hafif yemek isteyenler icin zeytinyagli alternatfleri de oluyor. Mutfak acik, temizligini gorebilirsiniz. Acikhava yeri de var.
4
D..... M....
Haftaiçi hemen hemen hergün kahvaltı ettiğim ve çoğunlukla öğle yemeği yediğim yer. Çok lezzetli ev yemekleri var. Tatlılardan "kar yağdı" favorim.
4
D..... M....
Haftaiçi hemen hemen hergün kahvaltı ettiğim ve çoğunlukla öğle yemeği yediğim yer. Çok lezzetli ev yemekleri var. Tatlılardan "kar yağdı" favorim.
4
G.... Y.......
3 kızkardeşin çalıştığı tam kadın girişimci örneği yer. Bugüne kadar lezzetsiz hiç bir şey yemedim orada, illa tatlı yiyesiniz de geldiğinden hep tıka basa doymuş kalkarsınız. Sahibi fazla dobradır, sağı solu belli olmaz. Çevreye göre daha pahalıdırlar ama hakkını veriyorlar bence.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım