Yükleniyor
Yükleniyor...
1.9 Puan
135 Yorum

Hakan Pastanesi

Cihanümma Mahallesi, Barbaros Bulvarı, No 3, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Restoran ve Kafe, Pastaneler, Izgara, Kumpir
Ortalama tutar İki kişi için : 375 TL
Telefon 02122602365

Çalışma Saatleri

  • 02:00 - 02:00
  • 02:00 - 02:00
  • 02:00 - 02:00
  • 02:00 - 02:00
  • 02:00 - 02:00
  • 02:00 - 02:00
  • 02:00 - 02:00

Hakan Pastanesi Yorumları (135)

1

M..... B......

kavurmalı kaşarlı gözlemeye ( vıcık vıcık yağ içinde yüzen, adı kavurmalı ama kendi kavurmasız tasarlanmış! üstelik gözlemeyi yapan bayan gözleme yaparken sürekli dışarı çıkıp sigara içiyor ve o ellerle aynı maskeyi çenesinden yalandan ağzını kapatıp aynı elleri dezenfekte etmeden gözleme yapmaya devam ediyor !!!) 26₺ verip bir şişe kola ya 11₺ vermek ve günün en saglam kazığını yemek için oldukça ideal ! ve bir o kadar da vasat, kirli, pis bir MEKAN!!! Masalarda dezenfektan YOK! masanın üzerinde 3 gün önceki donmuş yağlar başkalarının kırıntıları ve parmak izlerini görüyorsunuz. Malesef arkadaşıma tarifi kolay diye girip bin pişman oldum. İceri girerken sizi insan yerine koymayan yuzunuze bakmayan hatta kapidan girerken kapinin önünde durup kapı girişini kapatmış çalisandan pardon gecebilirmiyim diye zorla musade isteyip girebildiğiniz sonrasında hesap odetmeye gelince garsonların birde bu kazık hesabın üstüne bahşiş beklemeleri!!!
1

B..... K.....

Lokma tatlısı yemek için dışardan sipariş verip oturduk. Garsona dışardan tatlı söylediğimizi ve içerde oturabileceğimizi söylediklerini açıkladık. “Menü mü aldınız?, sadece tatlı mı?” Diyip durdu. Çay isteyip istemediğimizi sorduğunda istemediğimizi belirttik. Fakat tatlıyla beraber yanında iki çay da getirmişti. Sizi 15 lirayla göndermek istemiyorlar yani anlayacağınız :) üstüne 10 tl daha istemediğimiz çayın parasını ödedik :)
1

F.... K.......

hiyenik değil müşteri odaklı değil garsonlar sigar içip elini yıkamıyor muhabbet ediyolar dikkat sıfır wc temiz değil yeşillkler bi kere lavoba altında gordum bi daha gitttim yine değişmemiş umarım musteri kaybetymeye devam edersnz
1

S..... H.......

1

S..... H.......

1

S..... H.......

1

B.... B....

bi bardak çaya 5tl verdim ve çay çok bayattı çalışanlar ilgisiz. siparişi kafamiza atar gibi getiriyorlar bi rica ederim demekten bile acizler.
1

F..... Y.......

Rezalet, kazık. 1 Gözleme 2 çay’a maalesef 32 tl para verdim. Bir daha önünden bile geçmem. Gözleme yağlı ve oldukça tuzlu. Sakın gitmeyin. Bu fiyatlarla bir gelen bir daha gelmiyordur eminim.
1

İ.... İ....

1

İ.... İ....

Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım