Yükleniyor...
4.8 Puan
6 Yorum

Gloria Jean's Coffees

Cihanümma Mahallesi, Barbaros Bulvarı, No 11/A, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Yorumlar (6)
5
K..... D....
5
K..... D....
5
K..... D....
5
B...... A.......
Gayet başarılı bir şube. Alanın dar olmasına karşın çok güzel ve rahat bir ortamı var. Kahveleri diğer şubelerden daha iyi hazırlıyorlar ve muhteşem Chocolate Raspberry Chiller yapıyorlar denemenizi öneririm.
4
T...... Ç..
Beşiktaş Barbaros Bulvarı'nda ve hemen Starbucks'ın yanında bulunan güzel bir şube. En alt katta siparişinizi verip daha sonra oturacağınız yere geçiyorsunuz. Girişte açık oturma alanı mevcut, sipariş verdiğiniz yerin yanında da küçük bir oturma alanı var. Asıl oturma alanı ise üst katta bulunuyor. Yan yana oturabileceğiniz koltuklar biraz az, genellikle karşılıklı oturabileceğiniz masalar mevcut. Koltuklu bölümler arttırılabilirse daha güzel olur. Üst katta cam kenarına yakın oturursanız Barbaros Bulvarı'nı seyrederek kahvenizi içebilirsiniz. Bu katta ayrıca klima da bulunuyor ama kış döneminde gittiğim için çalıştığını görmedim. Yatay ve bütün şekilde bir cam sistemi var, görevliler arada açıp kapatabiliyor. Cam kapalıysa üst kat biraz sıcak ve boğuk oluyor. Cam açıldığında ise içeri fazla soğuk gelmiyor ve dengeli bir hava oluşuyor. En alt katta ise wc'ler var ancak mekanın en beğenmediğim noktası burası. Hem kadın hem de erkek tuvaletleri yetersiz, çünkü sadece birer kişilik. İçeri giren kişiyi her iki taraf da bir süreliğine beklemek zorunda kalıyor. Hatta bu nedenle o alana iki tane koltuk koymuşlar. Tuvaletlerin en az ikişer kişilik olması mekanı biraz daha rahatlatacaktır diye düşünüyorum. Bunun dışında arkadaşlarınızla gideceğiniz hoş ve güzel bir mekan. Özellikle aşırı kalabalık olan Starbucks'a çok iyi bir alternatif. Fiyatlar açısından da bir tık daha uygun.
5
U.... K
Starbucks ve Nero nun o kalabalığı sıkışıklığı gürültüsü yok dizayn daha iyi daha sakin ve ürünleri başarılı flat white diğer yerlere göre boyutu artınca espressosu değil sütü artıyor diğer yaza özel ürünleri denenmeli
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım