Yükleniyor...
2.8 Puan
40 Yorum

By Kokorich

Cihannüma Mahallesi, Barbaros Bulvarı No: 81/B, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Yorumlar (40)
1
A.. C...
Seçtiğim menü eksik geldi. Midye gelmedi. Cola 1 lt yerine 2 ad 330 ml geldi. Kafalarına göre göndereceklerse biz niye seçim yapıyoruz. İndirimin ve zomato yu tercih etmemin mantığı nerede. Bir daha da ne sipariş veririm ne de tavsiye ederim
1
J.... J....
2 kere Zomato ile sipariş verdim. İkisinde de restoran iptal etti. İndirim giriyorsunuz ama gelen siparişi iptal ediyorsunuz. Göndermeyecekseniz alt limiti ona göre ayarlayın veya sipariş almayın...
4
B.... A...
Atom kokoreç güveç, 1 adet midye ve ayran istedim. Ustanın ellerine sağlık, gerçekten çok güzeldi. Fiyatı evet pahalı ama değdiğini düşünüyorum. Uykuluk kokoreçe çok yakışmış ve muhakkak deneyin derim. 1 puan kırmamın sebebi ise mekana ilk girdiğimde hanımefendi tarafından aldığım tavırdı. Evet yaşım büyük olmayabilir, ama yine de saygı gereği “sen” yerine “siz” kullanılması gerektiğini, “otur” gibi bir emir kipi yerine “oturun” denmesi gerektiğini düşünüyorum. Usta çok güleryüzlüydü ve midyeyi ikram verdi :), belki de hanımefendinin ters gününe denk gelmişimdir, ama burayı ve atom u kesinlikle denemelisiniz.
4
B.... A...
Atom kokoreç güveç, 1 adet midye ve ayran istedim. Ustanın ellerine sağlık, gerçekten çok güzeldi. Fiyatı evet pahalı ama değdiğini düşünüyorum. Uykuluk kokoreçe çok yakışmış ve muhakkak deneyin derim.
1 puan kırmamın sebebi ise mekana ilk girdiğimde hanımefendi tarafından aldığım tavırdı. Evet yaşım büyük olmayabilir, ama yine de saygı gereği “sen” yerine “siz” kullanılması gerektiğini, “otur” gibi bir emir kipi yerine “oturun” denmesi gerektiğini düşünüyorum.
Usta çok güleryüzlüydü ve midyeyi ikram verdi :), belki de hanımefendinin ters gününe denk gelmişimdir, ama burayı ve atom u kesinlikle denemelisiniz.
1
M...... K.......
Atom kokoreç deyip normal kokoreçi doğrayıp vermeleri hiç hoş deildi. En azından bugunluk atom kokorecimiz kalmadı diyebilirlerdi midyeleri berbat ötesindeydi
1
M...... K.......
Atom kokoreç deyip normal kokoreçi doğrayıp vermeleri hiç hoş deildi. En azından bugunluk atom kokorecimiz kalmadı diyebilirlerdi
midyeleri berbat ötesindeydi
1
C..... D.....
Güveç duble porsiyon istedik fiyatı 55 TLydi. Kokoreçin tadını almak için iri kıyım söyledik. Kokoreç o kadar sertti ki tam sakız gibiydi çiğnemekte zorlandım. İçinde uykuluk falan da göremedik, ki uykuluk özel zevkimizdir. Sosyal medyadaki videoları izleyip beklentiye girdik ama sıradan kokoreç işte bir özelliği olmadığı gibi bu paraları kesinlikle haketmez. Gidin ortalama bir kokoreççide bu paraya rahat 3-4 yarım ekmek yersiniz.
1
F..... P.....
Tadı güzel ama öyle ekstrem bir şey asla yok.Fiyatlar porsiyona göre aşırı pahalı. Atom 55 lira , yarım ekmek 19 lira. Porsiyonlar da ufacık. Gram doymadan kalktım. Yediğim 5 midye midemde daha çok yer kapladı diyebilirim.
1
E... B..
1
E... B..
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım