Yükleniyor...
3.7 Puan
6 Yorum

Bulvar Börek & Pide Salonu

Cihannüma Mahallesi, Barbaros Bulvarı, No 5/D, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0212 2272172
Yorumlar (6)
4
O.... P....
Beşiktaşta meydanın karşısında bulunan börekçi. Börekleri gayet leziz ve özellikle kıymalı börek gayet güzel. Mekanı gayet temiz ve çalışanları ilgili ve hızlı, fiyatlarda son derece normal kısacası öğrencilere tavsiye ederim.
4
B....... B.......
Peynirli böreği harika. Öğrenciler için ideal. Hızlı ve ucuz. Malzemesi de bol. Beşiktaş'a geldiğimde sürekli uğrarım buraya. Dekorasyon da fena sayılmaz.
3
Ö...... D....
Beşiktaş merkezde, Barbaros'tan inerken belediye otobüs durağının hemen arkasında kalıyor. Patatesli börek benim favorim. İç malzemesi de bol oluyor genelde. Bu börek midemi rahatsız etmedi. Çayın lezzeti zaman zaman değişiyor; içilebilir boyutta. Hızlı ve ucuz sabah kahvaltısı için iyi bir alternatif olabilir. Not: Hükümet yanlısı tv kanallarına tahammül edemiyorsanız bu börekçide bulunmayın. Ahaber açık oluyor genelde. :)
3
B..... D....
Öğrenciler için uygun fiyatlı hızlı servis yapan fiyat lezzet skalası yüksek olan bir börekçi. Ben kır pidesini en çok severim. Hızlı ve ucuz yemek için tercih edilmeli.
4
R.... A......
Kaç yıllık bir börekçi bilmiyorum ama besiktaşa geldim geleli burada. Su böreği harika. Ben burada su böreğini pudra şekeriyle yiyorum. Her siparişte şok geçiriyorlar. Sade börek (kürt böreği) pudra şekeriyle yeniyor da su böreği yenmez mi? Kıymalı ve patatesli börek de güzel. Sabahları sıcak olan poğaçalar leziz. Sabah erken gelince televizyondan gündemi takip edebildiğim için de seviyorum burayı. Uyarı! Bağımlılık yapıyor.
4
R.... A......
Kaç yıllık bir börekçi bilmiyorum ama besiktaşa geldim geleli burada. Su böreği harika. Ben burada su böreğini pudra şekeriyle yiyorum. Her siparişte şok geçiriyorlar. Sade börek (kürt böreği) pudra şekeriyle yeniyor da su böreği yenmez mi? Kıymalı ve patatesli börek de güzel. Sabahları sıcak olan poğaçalar leziz. Sabah erken gelince televizyondan gündemi takip edebildiğim için de seviyorum burayı.

Uyarı! Bağımlılık yapıyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım