Yükleniyor...
3.4 Puan
103 Yorum

Beşiktaş Barbaros Balık

Cihannüma Mahallesi, Barbaros Bulvarı, Salih Efendi Sokak, No 6/C, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze, Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Telefon 0212 2581880
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı
 • Lunch menü var
 • Banka kartı
 • Gece hayatı
 • Dış mekan var.
 • Fasıl keyfi
 • Fullbar
 • Kapalı alan var.
 • Rakı
 • Klimalı
 • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (103)
1
E.... C.....
Eski tadı yok. Fiyatlar çok pahalı.bir deniz levreği 650₺ olur mu ?? Mezeler küçülmüş bir daha gelmeyi düşünmüyoruz.
4
B... E......
Beşiktaşta olup burayı bilmeyen yoktur diye düşünüyorum, servisi inanılmaz hızlı ve ilgililer. Tavsiye ederim
2
I.... A....
Aslında Beşiktaş'ta sevdiğim yerlerdendi ancak dün iki küçücücük parça kabak tatlısına 45 TL yazmış olmaları çok üzdü.
2
G..... K.......
Dün gece ilk defa gittim. Müzisyenlerini görünce bi arkadaşımla hadi oturalım mı diyip oturduğum bir mekan. Mekan perşembe günü olması nedeniyle çok kalabalık değildi ve bizimle ilgilenilmesi ortalama 15-20 dk sürdü. 3 adet meze ve 20’lik yeşil efe istedik. 20’lik rakılarının bugün gelmediğini ve karafla getirebileceklerini söylediler. Kabul edip mezelerimizi seçtik ancak meze tepsisinin gelmesi de bizim gayretimizle oldu. Lezzet açısından en dandik meyhanede bile daha lezzetli yiyebileceğiniz şeyleri maalesef keyifli yemedik. En önemlisi hesabı istediğimizde tam 250 tl yazdıklarında şok oldum. Hadi rakı pahalı diyelim ancak 3 mezemizden biri olan fesleğenli levreğe 36 tl yazmaları tamamen şark kuznazlığıydı. Meze tabağında toplasan 10 minik parça levrek yok ve barillanın fesleğen sosunu da marketten gidip alıyorsun yani. Lanet ettim kalktım. Fiyat performans yerlerde. Garsonları ilgiliydi o kadar.
4
S..... K.....
Yer merkezi ama kuytuda kalıyor bu yandan güzel konum, mezeleri ara sıcakları sunumları gayet güzel. Fiyatlara göre porsiyonlar göz doyuruyor. Garsonlar ilgili
1
M..... A...
Öncelikle henüz bugün gitmiş biri olarak sıcağı sıcağına yorum yapabilirim,bir mekan çok kötü,hijyen vs anlamında,konumu,garsonları,resmen çok uçuk bir hesap geldi,2porsiyon balık bir meze ve su almıştık hıı bir de salata,kesinlikle deniz kenarı kaliteli bi mekana gidin ama buraya asla
1
A..... G.....
2 ara sıcak 2 salata 4 meze 1 70’lik rakı 1000 TL hesap. Skandaldı.
3
B..... ö.......
Beşiktaş'ta rakı içilebilecek iyi mekanlardan. Öncelikle garsonları çarşıdaki mekanlar gibi yamyam değil. Kibar ve saygililar. Servis güzel. Mezeler ortalama üstü. Nezih mekan. Biraz kıyıda kalıyor. Ama fiyatlar bozmuş. 50'lik rakı, 3 meze, 2 ara sıcak, kavun beyaz peynir 465 TL. Üstüne 50 TL fazla verip arnavutköy'de deniz kenarında içerim. illa Beşiktaş'ta rakı yapacaksaniz gidilir, yine çarşıdakilerden daha iyi, ama farklı semtleri de düşünüyorsanız daha iyi alternatifler var..
3
B..... ö.......
Beşiktaş'ta rakı içilebilecek iyi mekanlardan. Öncelikle garsonları çarşıdaki mekanlar gibi yamyam değil. Kibar ve saygililar. Servis güzel. Mezeler ortalama üstü. Nezih mekan. Biraz kıyıda kalıyor.

Ama fiyatlar bozmuş. 50'lik rakı, 3 meze, 2 ara sıcak, kavun beyaz peynir 465 TL. Üstüne 50 TL fazla verip arnavutköy'de deniz kenarında içerim.
illa Beşiktaş'ta rakı yapacaksaniz gidilir, yine çarşıdakilerden daha iyi, ama farklı semtleri de düşünüyorsanız daha iyi alternatifler var..
1
M.... A.....
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım