Yükleniyor...
3.4 Puan
12 Yorum

McDonald's

Forum İstanbul AVM, Kat 2, Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi, Bayrampaşa, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0544 669 43 10
Neler var?
 • Lunch menü var
 • Gel-Al
 • Nakit Ödeme
 • Banka kartı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kredi Kartı
 • Alkol bulunmaz.
 • Klimalı
 • Sodexo
 • Setcard
 • Ticket
 • Kapalı alan var.
 • Wi-Fi
 • Multinet
Yorumlar (12)
3
I.... K.....
Lezzeti bildiğimiz lezzet sorun yok fakat çalışanları sürekli yüksek sesle kendi aralarında muhabbet ediyor, ben orada siparişimi beklerken ve sırada başkaları da varken herkesin duyabileceği şekilde özel hayatları hakkında sohbet ediyorlar bu bir kere değil sık sık olduğu için yazıyorum
3
S.... A.....
Forum İstanbul'un yemek katında yer alan mekan acıkanların karnını adeta jet hızıyla doyuruyor. Müşteri profili gençlerden oluşan her daim kuyruk oluşan mekanda siparişler jet hızıyla alınıp yiyeceğiniz anında hazırlanıyor. Benim asla sevemediğim tadı ile bana ters ama vaktim yok yiyip kaçayım diyenler için bire bir. Ben aynı paraya bir porsiyon köfte yer yanında ayranı içer keyfime bakardım ya neyse.. Bu kadar kişi tercih ettiğine göre bana laf söylemek düşmez.
3
S.... A.....
Forum İstanbul'un yemek katında yer alan mekan acıkanların karnını adeta jet hızıyla doyuruyor.
Müşteri profili gençlerden oluşan her daim kuyruk oluşan mekanda siparişler jet hızıyla alınıp yiyeceğiniz anında hazırlanıyor.
Benim asla sevemediğim tadı ile bana ters ama vaktim yok yiyip kaçayım diyenler için bire bir.
Ben aynı paraya bir porsiyon köfte yer yanında ayranı içer keyfime bakardım ya neyse..
Bu kadar kişi tercih ettiğine göre bana laf söylemek düşmez.
4
M.... O....
Sipariş vermeyi başarabilirseniz, siparişiniz hızlı ve doğru bir şekilde hazırlanabiliyor. :) Mc Chicken favorim. Forum İstanbul a geldiğimde en sık tercih ettiğim mekanlardan biri.
3
G...... G......
Forum istanbul mekanından dolayı bazen kalabalık olabiliyor. Ama zaten genel olarak mc donalds ı pek tercih etmiyorum sanki ekmeği tat olarak bi değişik geliyor gibi
2
B.... T....
Haftasonları aşırı kalabalık oluyor, bu kalabalık dolayısıyla sanırım bazen siparişiniz karışabiliyor ya da soğuk bir hamburger size servis edilebiliyor.
2
E... Y....
Hamburgeri seven bir insan olarak oturup yiyelim dedik. Ne kötü bir hamburgerdi o oyle. Soğuk geldi, tadı hiç yerinde değildi. Ne kötüydü. Hayal kırıklığı yaşadım.
3
N.. A.......
Haftasonlari cok kalabalik olmasina ragmen hizlari gayet basarili bu subenin de. Simdiye kadar hep guler yuzlu calisanlara denk geldim. Tercih edilesi..
4
F.... A.......
akşam saatlerinde bir sıra oluyor dersiniz ki merterdekine mi geldik. ama hooop sıra sizde. siparişi alacak olan arkadaş o kadar seri ki sizin karar vermediğinizi sezince arkadaki müiteriye bir göz atıyor... e sizde korkup sıram kaybolmasın diye bi whooper menü alim diyorsunuz. zaten hazır şipşak sos vs. malum soru ödemeyi nasıl yapıcaksınız;) tebrikler işletmecisine yada sorumlu şefine ve elemanların tamamına... baya bir serisiniz.
4
F.... A.......
akşam saatlerinde bir sıra oluyor dersiniz ki merterdekine mi geldik. ama hooop sıra sizde. siparişi alacak olan arkadaş o kadar seri ki sizin karar vermediğinizi sezince arkadaki müiteriye bir göz atıyor... e sizde korkup sıram kaybolmasın diye bi whooper menü alim diyorsunuz. zaten hazır şipşak sos vs. malum soru
ödemeyi nasıl yapıcaksınız;)
tebrikler işletmecisine yada sorumlu şefine ve elemanların tamamına... baya bir serisiniz.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım