Yükleniyor...
3.6 Puan
28 Yorum

Saklıbahçe Tesisleri

Başakşehir Mahallesi, İstiklal Caddesi, No 255/A, Başakşehir, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 75.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Lunch menü var
 • Kahvaltı
 • Alkol bulunmaz.
 • Akşam yemeği uygun.
 • Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Klimalı
 • Sigara içme alanı var.
 • Doğa ile iç içe.
 • Kapalı alan var.
 • Dış mekan var.
Yorumlar (28)
1
Y.... İ.....
Daha öncesinde 8 kişi gittiğimiz ve karışık iki adet kebap salata ve yanında kola ayran gibi içecekler söylediğimiz hesap 280 tl geldi. Bir sonraki gidişimde ise on kişi olarak gittik yine aynı siparişi verdik karışık kebap olduğu için yeterli geleceğini düşündük bu sebeple birebir aynı siparişi verdik fakat hesap 770 TL geldi.Fakat işletme sahipleri anladığım kadarıyla gelen müşteriye göre hesap çıkarmaktadırlar Böyle düşünmemin nedeni ikinci kere gittiğimde Misafirlerimin yabancı uyruklu olmalarıydı.Hesabı 770 tl ödeyip kalktıktan sonra işletmeyi telefonla arayıp Durumu birebir izah ettim kendileri bana en fazla 300 TL gelmesi gereken hesapta 170 tl gibi bir fazlalık olduğunu ve farkı alabileceğimi söylediler.Yani işletme alenen yaptığı sahtekarlığı kabul etmiştir, telefonla görüşmem ses kayıdı ile sabittir.Kişiye göre fiyatlandırma politikalarından dolayı tüketici hakem heyetime Başvurarak hakkımı sonına kadar arayacağım ki başka insanlarda mağdur olmasınlar.Misafirlerim yanında mahçup olmamak için hesabı ödeyip kalktım.Bu sebeple değerli Zomato Kullanıcısı arkadaşlara tavsiyem bu sahtekar işletmenin kapısından adım dahi atmamalarıdır.
2
S...... S......
60 tl kahvaltı. Hiç değmez. Acıdım verdiğimiz paraya. Kahvaltıda da o parayı edecek hiçbir şey yok. Sıcak olarak sadece sucuklu yumurta az bir patates üstüne koydukları iki tane sosis ve sigara böreği. Mekan deseniz estetik hiçbir şey yok. Aksine kötü. Oğlumuz hayvanları görsün diye gittik ama tavuktan başka bir şey yoktu. Çıkarken servis yapılırken menemen olduğunu gördük eşim merak edip sordu bize gelmedi diye. Üç kişilik kahvaltı olunca menemen geliyormuş saçmalık. Daha önce akşam gitmiştik yemeğe. Yemeklere de güzel diyemem. O paraya çok kaliteli lezzetli güzel mekanlarda yiyebilirsiniz. Artık asla gitmeyiz. Tavsiye etmiyorum.
2
K......... P....
Sadece konumu güzel fiyatları çok yüksek bir bardak ayran 8 lira el insaf bence değmez bir porsiyon köfte az çorba bir bardak ayran 42 TL şamlar gibi bir yerde hiç değmez
1
R...... K......
Eğer az sipariş veriyorsanız yüzü düşen garsonlarla karşılaşabilirsiniz. Yıllar önceki haline göre büyümüş, fakat eski kalitesi yok.
1
M..... E.
Eğer az sipariş veriyorsanız yüzü düşen garsonlarla karşılaşabilirsiniz. Yıllar önceki haline göre büyümüş, fakat eski kalitesi yok.
3
E... T......
Ortam güzel manzara şahane çocuklar için imkanlar çok iyi fakat servis ve lezzet aynı ölçülerde iyi değil, fiyatlar da biraz abartı
5
F.... U...
Etleri cok begendim. mukemmel manzarasi ve cocuk oyun parki var.
2
R...... K.....
Bir yıldız çalışanlara (garson ve karşılayan arkadaşlar çok kibarlar), bir yıldız da peyzaja. Çorba çok soğuktu. Köfteden kemik parçaları çıktı. Bir domates yarım salatalık ve çeyrek soğanla yapılmış salataya 15 tl fiyat çekmek ise hiç memnun etmedi. Fiyat performans açısından bir daha tercih edeceğimi düşünmüyorum.
4
S.... S..
Doğa ile iç içe harika bir yer kahvaltı menüsü ve diğer yemekleride oldukça lezzetli ve çeşitli gidip manzara eşliğinde harika vakit geçirebileceğiniz bir yer
4
H........ U...
İşyerinden bir arkadaşımın gittiğini görmüştüm. Evime 10 dakika mesafede olduğu için eşimle birlikte gidelim dedim. İyi ki gitmişim. Ortam çok güzel. Aile'ler için ideal bir yer. Çocuk parkı yanında. İşletme çalışanları kibar ve hızlı. Hem içeride hemde dışarıda oturma yerler var. Biz dışarıyı tercih ettik. 2 kişilik serpme kahvaltı 80 TL doyucu. Ne eksik ne fazla. Çeşit fazla değil klasik bir kahvaltı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım