Yükleniyor...
1.6 Puan
8 Yorum

McDonald's

Başak Mahallesi, Yeşil Vadi Caddesi, 5. Etap, Ahşap Çarşı, No 2 Başakşehir, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
 • Kredi Kartı
 • Paket Servisi
 • Alkol bulunmaz.
 • Akşam yemeği uygun.
 • Lunch menü var
 • Nakit Ödeme
 • Banka kartı
 • Multinet
 • Setcard
 • Kapalı alan var.
 • Ticket
 • Sodexo
Yorumlar (8)
1
S....... S.......
Rezalet, Yemeksepeti üzerinden sipariş verdim, hamile eşimin canı çekti diye. Ömrümde mcdonalds yememiş bir insanım, eşim istedi diye sipariş verdim, seçtiğim yer gönderim kapsamı içinde olmasına rağmen siparişimi uzak diye iptal ettiler. Böyle kurumsallıktan uzak keyfi bir uygulama olur mu?
2
H....... 0.
Kalabalık ayrıca ust üste 2 kere siparisimde yanlışlık yaptilar.bazen patatesleri ve icecekleri hic guzel olmuyor degisim istiyorum suratsiz bir sekilde degistiriyorlar.
3
S.... S..
Çalışanların çok ilgisiz olduğu bi mc. Ayrıyetten genelde ergen tayfanın takıldığı boş boş oturduğu mekanlardan biri. Yerde bulmak zor oluyor genelde
1
F...... F......
Siparişlerinizin yanlış hazırlandığı, personelin ise suratsız ve ukala olduğu bunların yanında dünyanın en lezzetsiz burgerlerini yapan McDonald şubesi
1
G...... G......
Dün gece eve 2 bigmac menü ve 3 tavukburger sandviç sipariş verdik ve 62 lira tuttu. Rakam biraz fazla geldi ve eve siparişlerde fiyatların farklı olmasını doğru bulmuyoruz. Verdiğimiz sipariş geç gelmemesine rağmen hamburgerler buz gibiydi, hamburgerlerin ekmekleri kaymıştı. Düzeltmek için baktığımızda etin üstünde yanık et parçaları vardı ve çok kötü kokuyordu. Bigmac'in sosunun lezzetini seviyoruz ama eti felaket kötüydü. Soğumuştu. Kolaların gazı kaçmış, ısınmış, tümü içilmeyecek haldeydi. Yıllardır kapalı kutu veya şişeye geçmelerini bekliyorum ancak kendilerini geliştirmiyorlar. Eve siparişte açık bardak kola mı gelir? Patatesler de buz gibi, yağları bile kurumuştu. Daha önce sipariş vermeyi bırakmıştık ancak uzun zamandır özlediğimiz için aramıştık ve yine pişman olduk. Sevilen bir yiyecek ancak bu kadar kötü hale getirilebilirdi. Verilen paraya asla değmiyor ve rezilliğini yaşıyorsunuz! Sipariş tarihi 26 Haziran saat 23.30.
1
G...... G......
Dün gece eve 2 bigmac menü ve 3 tavukburger sandviç sipariş verdik ve 62 lira tuttu. Rakam biraz fazla geldi ve eve siparişlerde fiyatların farklı olmasını doğru bulmuyoruz.
Verdiğimiz sipariş geç gelmemesine rağmen hamburgerler buz gibiydi, hamburgerlerin ekmekleri kaymıştı. Düzeltmek için baktığımızda etin üstünde yanık et parçaları vardı ve çok kötü kokuyordu. Bigmac'in sosunun lezzetini seviyoruz ama eti felaket kötüydü. Soğumuştu. Kolaların gazı kaçmış, ısınmış, tümü içilmeyecek haldeydi. Yıllardır kapalı kutu veya şişeye geçmelerini bekliyorum ancak kendilerini geliştirmiyorlar. Eve siparişte açık bardak kola mı gelir? Patatesler de buz gibi, yağları bile kurumuştu. Daha önce sipariş vermeyi bırakmıştık ancak uzun zamandır özlediğimiz için aramıştık ve yine pişman olduk. Sevilen bir yiyecek ancak bu kadar kötü hale getirilebilirdi. Verilen paraya asla değmiyor ve rezilliğini yaşıyorsunuz! Sipariş tarihi 26 Haziran saat 23.30.
3
İ............... İ...............
Metrokentin hemen karşısındaki ufak çarşıda bulunan işletmeyi daha çok geçerken ayaküstü amerikano almak için ziyaret ediyoruz yalnızca bir kere biraz bekletildik onun haricinde Mc Cafe kısmında bi problem yaşamadık.
1
M..... O....
size tek  söyleyebileceğim sakın sipariş vereyim demeyin aç kalırsınız üstüne sinir kat sayınız tavan yapar ben daha böyle rezillik görmedim sipariş verdikten tam bir buçuk saat sonra beni arayıp siparişimin 15 dk sonra hazır olacağını söylüyorlar yani resmen dalga geçiyorlar..
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım