Yükleniyor...
2.4 Puan
9 Yorum

Nostalji Büfe

Zeytinlik Mahallesi, Fahri Korutürk Caddesi, No 5/A, Bakırköy, İstanbul
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Fast Food, Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Yorumlar (9)
1
S.... S....
Duvardaki yeşilçam oyuncuları, eski dergiler fotoğraflar ve nostaljik müziklerle ismine yaraşır bir ambiyans var diyebilirim. Ancak döneriniz neden bu kadar kupkuru anlamadım? Bugüne kadar yediğim en kuru döner. Döneri yerken acaba bu et “güneştemi kurutuldu” diye merak ettim. Dönerinizin hiçmi hiç tadı yok..
2
E.... G.......
Bakırköy Cumhuriyet meydanına yakın oldukça kalabalık bir mekan. Portakal suyu güzel. Ancak kumpiri gerçekten kötüydü. İstediğim malzemelerin bazılarını koymayıp özellikle istemediğimi belirttiklerimi koymuşlardı.Malzemeleri bayat patatesleri kötüydü. Bi daha tercih ediceğimi sanmıyorum.
1
A..... Ü....
Verilen sipariş 1 saatten önce gelmeyen 1 mekan.Garsonlar ilgisiz , paranızla rezil olmayın.ıslak hamburgeri çok kötü.Bambi’yi tek geçerim Bakırköy’de
2
B. B.
Limonata ne kadar güzelse kumpir o kadar kötüydü. Mısır bayat ve patatesin tadı bir tuhaftı. Fiyat uygun ve lokasyonu iyi bu sebeple kalabalık. Sıradan bir büfe ama mekanda eski şarkılar çalıyor.
1
H. Ö.....
Ayvalık tostundan saç çıkan iğrenç mekan. Üstelik söylediğimizde ne garson umursuyor ne de kasadakiler... Hesabı almamayı geçtim, kusura bakmayın bile denilmiyor. Tek kelime ile BERBAT!
4
J...... J......
Et döneri lezzetli, yeni mekan geniş ve ferah. Kumrusu ve ayvalık tostu nefis. Çalışanlar sıcak kanlı ve servisi hızlı. Bakırköydeyseniz ve hızlıca birşeyler yemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
4
J...... J......
Et döneri lezzetli, yeni mekan geniş ve ferah. Kumrusu ve ayvalık tostu nefis. Çalışanlar sıcak kanlı ve servisi hızlı.
Bakırköydeyseniz ve hızlıca birşeyler yemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
4
K.... Y.......
Adı gibi nostalji oldu artık. Bakırköy'ün eski büfelerinden biri 10 sene önce dershaneye gittiğim zamanlar arkadaşlarımla vazgeçemediğimiz yerlerden biriydi. Tavuk döneri hâlâ o zaman ki kadar lezzetli.
3
G............. G.............
Bakırköy de sık gittiğim bufelerin başında gelir. Oturacak masa sayisi kisitli olan mekanin servisi hizli. Fiyatlar normal. Sosisli sandviçini tavsiye etmem ama tavuk döneri güzel. Portakal suyu ile muhteşem ikili oluyorlar.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım