Yükleniyor...
4
M.... O....
Bugün Ataköy Marinaya gitmek isteyip, yol üzerindeki inşaatlardan dolayı bir türlü geçemeyince annem ile Sheraton a girmeye karar verdik. Pastane kısmı, tasarım olarak başarılıydı. Ekler pastası tazeydi, tadı güzeldi. Lattesini de beğendik. Fiyatlar otel olduğu için ortalamanın bir tık üstü, ama kafa dinlemek/ arkadaşlarınızla kahve içmek için Marinanın kalabalığı yerine burayı tercih edebilirsiniz.
Sheraton Gourmet adlı işletmedeki diğer yorumlar (4)
4
M.... O....
Bugün Ataköy Marinaya gitmek isteyip, yol üzerindeki inşaatlardan dolayı bir türlü geçemeyince annem ile Sheraton a girmeye karar verdik. Pastane kısmı, tasarım olarak başarılıydı. Ekler pastası tazeydi, tadı güzeldi. Lattesini de beğendik. Fiyatlar ... Devamını oku
4
Y............ Y............
Kabak Tatlısı - Sheraton Hotel Ataköy Sheraton Hotel tabanındaki bisküvi ile kabak tatlısına farklı bir yorum getirmiş. E tabi yanında kahve ve deniz manzarası olunca fazla söze hacet kalmıyor.???????? Fazlası için; www.yeickesfet.blogspot.com #ye... Devamını oku
5
Y............ Y............
Kabak Tatlısı - Sheraton Hotel Ataköy Sheraton Hotel tabanındaki bisküvi ile kabak tatlısına farklı bir yorum getirmiş. E tabi yanında kahve ve deniz manzarası olunca fazla söze hacet kalmıyor.
0
Z..... P
Tum urunler taptaze Cay saatleri cok uygun, ayrica acikbufe servis yapiyorlar cay saatlerinde Profiterollu pastalari super! Cikolatalar cok lezzetli!!
Tümünü gör