Yükleniyor...
3.3 Puan
4 Yorum

Sheraton Gourmet

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Lobi, Ataköy 1. Kısım, Bakırköy, İstanbul
Kategoriler Pastaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Telefon 0212 4130643
Yorumlar (4)
4
M.... O....
Bugün Ataköy Marinaya gitmek isteyip, yol üzerindeki inşaatlardan dolayı bir türlü geçemeyince annem ile Sheraton a girmeye karar verdik. Pastane kısmı, tasarım olarak başarılıydı. Ekler pastası tazeydi, tadı güzeldi. Lattesini de beğendik. Fiyatlar otel olduğu için ortalamanın bir tık üstü, ama kafa dinlemek/ arkadaşlarınızla kahve içmek için Marinanın kalabalığı yerine burayı tercih edebilirsiniz.
4
Y............ Y............
Kabak Tatlısı - Sheraton Hotel Ataköy Sheraton Hotel tabanındaki bisküvi ile kabak tatlısına farklı bir yorum getirmiş. E tabi yanında kahve ve deniz manzarası olunca fazla söze hacet kalmıyor.???????? Fazlası için; www.yeickesfet.blogspot.com #yeickesfet #kabaktatlısı #tatlı #tatlıkrizi #sheratonatakoy #sheraton #dessert #sweet #afiyetolsun #foodie #food #foodporn #foodgasm #instafood #yum #yummy #yemektakip #yemekrium #foods #foodphotography #hungry #delicious
5
Y............ Y............
Kabak Tatlısı - Sheraton Hotel Ataköy Sheraton Hotel tabanındaki bisküvi ile kabak tatlısına farklı bir yorum getirmiş. E tabi yanında kahve ve deniz manzarası olunca fazla söze hacet kalmıyor.
0
Z..... P
Tum urunler taptaze Cay saatleri cok uygun, ayrica acikbufe servis yapiyorlar cay saatlerinde Profiterollu pastalari super! Cikolatalar cok lezzetli!!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım