Yükleniyor...
2.7 Puan
13 Yorum

Köfteci Ramiz

Marmara Forum AVM, Kat 3, Osmaniye Mahallesi, Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı, No 3, Bakırköy, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 75.00 TL
Telefon 0212 4666165
Yorumlar (13)
4
K.... R...
Değişmeyen tat lezzet Ramiz beyy kaşarlı köfte favorimdir sucuk maalesef çok iyi değil salata ve ezmeler güzel tulumba tatlısı ve fırın sütlaç gayet güzel
3
H...... G..........
Daha önceleri gittiğimizde gerçekten lezzetli köfte yiyebiliyorduk ama günden güne düşen bir performans var sanki eski lezzeti yok sıradanlaşıyor maalesef..
1
K........ K........
30 aralık pazar günü öğle yemeği için gittiğimiz Marmara Forum içerisindeki Köfteci Ramiz’de ızgara tavuk tabağı siparişi verdim. Tam anlamıyla rezil bir restorant. Fiyatını asla haketmiyor! Keşke 0 puan olsaydı. 1 bile fazla bunlara
4
B.... Y......
Buranın açık büfe salatası bence bu kadar güzel olmamalı???????? Çok çok seviyorum avmde yiyecek bir şey bulamayınca tek tercihim Köfteci Ramiz'in salatası????????????????
4
B.... Y......
Buranın açık büfe salatası bence bu kadar güzel olmamalı
3
B..... T........
Köfteler lezzetli, çalışanlar gayet kibar. 1,5 puan kırma sebebim fiyatların birazcık pahalı gelmesi ve menüde yapılan yanlış algı. Örneğin yoğurtlu köfteye 17,90 yazıyorlar, üstünde de içeceği var. Küçücük bir şekilde 4 tl fark ile yazmışlar. Açıkçası alırken görmedim. Sonradan 21,90 yazınca sordum. 330 ml lik içeceğe 4 lira fiyat vermek bence biraz abartı...
3
M.... O....
Dışarıda köfte yemeyi çok seven ve tercih eden biri değilim, ancak eskiden Köfteci Ramiz i çokça tercih ederdim. Şube artışına paralel olarak lezzetinin ve kalitesinin düştüğünü düşünüyorum. Yine de AVM de fast food yerine daha sağlıklı bir seçenek arıyorsanız tavsiye ederim. :)
2
M........ M........
Marmara forum'da köfte için çok az alternatiften biri.Lezzet olarak eski köftelerin tadı tabiki yok ama işte idare eden bir tad. Servis ve hizmet ortalama.Fiyatlar bence yüksek.Bir porsiyon köfte 15,90 tl olmuş ve gramaj olarak yeterli değil.
2
E.... E....
Seneler önce İzmir'e veya izmir yolundan akdenize gidenlerin tartışmasız uğrak yeriydi Ramiz. Sırada beklenilirdi. Gece de olsa uğramadan geçilmezdi. Hatta yola çıkış saati Ramizde mola verilecek saate gore ayarlanırdi. Sonra franchising ve teker teker açılan şubeler. Bugün benim gözümde siradan bir fast food köfteci hepsi. Hicbir şubede ciddi bir hava yok. Ne versem yerler havasında bir tutum. Ben ayağım artık gitmiyor..
2
E.... E....
Seneler önce İzmir'e veya izmir yolundan akdenize gidenlerin tartışmasız uğrak yeriydi Ramiz. Sırada beklenilirdi. Gece de olsa uğramadan geçilmezdi. Hatta yola çıkış saati Ramizde mola verilecek saate gore ayarlanırdi.
Sonra franchising ve teker teker açılan şubeler.
Bugün benim gözümde siradan bir fast food köfteci hepsi. Hicbir şubede ciddi bir hava yok. Ne versem yerler havasında bir tutum.
Ben ayağım artık gitmiyor..
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım