4.2 - 20 Yorum

VUE Rooftop

Hyatt Regency İstanbul Ataköy, Kat 17, Ataköy 2-5-6. Kısım Mahallesi, Rauf Orbay Caddesi, No 2/1, Bakırköy, Istanbul
0212 463 13 33
Tür Loungelar
Mutfak Atıştırmalık, Izgara, Sushi
Ortalama tutar İki kişi için : 370.00 TL
Çalışma Saatleri
Nilufer
  • 16:53, 8 Temmuz 2019
Özel bi kutlama için Hyatt Regency Oteli tercih ettik ve genel olarak o bölgede kaldığımız diğer otell ere göre daha memnun kaldık. Akşam yemeği için ise otelin fine dining Restaurant ını tercih ettik. Yemekleri fena değildi. Bizimle ilgilenen hanıma (garson demiyorum çünkü kendisi barmaid imiş) sorduğumuz sorulardan yanıt alamadık. Enteresandı. İçerden birini çağırdı o da bizi menüyle ilgili pek aydınlatamadı. Başlangıçlarda Türk kahvesi soslu ne olduğunu tanımlayamadığımız kezzetsiz yemeği tavsiye etmiyorum kesinlikle. Ambiyans çok hoş. Güzel ve romantik bir gece için tercih edilebilir.
S. Karl
  • 18:54, 30 Ocak 2019
İş çıkışı eve gitmeden önce birkaç kadeh bir şeyler içmek için çok ideal, oldukça güzel bir manzara, mükemmel kokteyller, yanında bir de şarküteri tabağı. Mmmmmmm.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız. Bu restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
hyatt regency ataköy kahvalti,hyatt regency ataköy restaurant,hyatt regency ataköy restaurant menu,hyatt regency restaurant,vue ataköy menü,vue istanbul menü fiyatları,vue lounge menü,vue rooftop,vue rooftop çalışma saatleri,vue rooftop kaça kadar açık,vue rooftop müşteri hizmetleri,vue rooftop sipariş,vue rooftop telefon,